Son trend havlu kenarı modelleri ile yepyeni çeyizler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Son trend havlu kenarı modelleri ile yepyeni çeyizler
Çeyiz listemizin ilk sırasında yer alır havlu kenarları. Bir kız evlenecekse mutlaka havluları gösterişli, işlemeli, kurdeleli ya da incikli boncuklu cinsten çeşitlerle süslenmelidir. Aslında kıza sorsanız hiç gerek yoktur – tabii ben kadar süse düşkün değilse-. Ama eğer lüks görünümü seviyor uğraşırım her seferinde ütülerim diyorsa hiç sıkıntı yoktur açıkçası. Her sene birbirinden çeşitli modeller ile farklılık katılan havlu kenarı modelleri web ortamında videolarla gösterilmektedir. Kimileri bu konuya büyük titizlik gösterip video çekimi yaparak ilgili blog sayfalarından birçok okur kitlesine ulaşabilmektedir. Sizlerde havlu kenarı motifleri arasında en yeni modelleri görmek isteyenlerdenseniz mutlaka galerime göz atmanızı tavsiye edeceğim. Birbirinden çeşitli modeller ile gözleriniz kamaşabilecek.

Modelleri incelerken youtube sayfasındaki linkler aracılığıyla da öğrenme aşamalarının takibini gerçekleştirebilirsiniz. Zevkinize hitap eden farklı isimlerde pek çok modele youtube da başlama ve devamını getirme aşamalarıyla ilerleme sunulabilmektedir. Sizlerin beklentilerinizi karşılayacak olan birçok havlu kenarı modeli seçiminizle çeyizinizde başkalıklar yakalama olanağı yakalayabilirsiniz. Kimileri ince detaylar isteyen kimileri ise kurdele gibi süslemelerle daha zengin görünen bu havlu kenarı modellerini beğeneceksiniz. Sizlerin beklediğiniz en beğeni kaldırıcı motif zenginlikleriyle dolu video karelerini sunarken bu işin beceri istediğini de söylemeden geçemeyeceğim. Genel olarak aldığınız havlunun ağırlığını ya da sadeliğini kaldıracak motif bulmalı renk uyumunu da göz önüne alarak seçimde bulunmalısınız.

Elinizin yetenekli oluşuyla göz kamaştırıcılığı elde tutmayı başarmış olan havlu kenarları sayesinde pek çok motif zenginliğini yakalama şansınız olabilecek. Siz de çeyizinizde yer alabilecek pek çok farklı zenginlik karşısında havlu kenarı çeşitliliğinizi çoğaltma niyetindeyseniz fazla zaman kaybetmeyin. Bir an önce havlu kenarı seçiminiz için havlularınızın rengi ve duruşuyla beğenilerinizi bütünleştirme tercihinde bulunun. Resim galerimdekiler sadece benim size önerilerim. Bunlardan çok daha güzellerini ve çeşitlisini daha pek çok kişinin elinde görebilme şansınız var. Biraz da sizin araştırmanıza bırakarak bu konuya burada son veriyorum. Hepinize bir dahaki yazımda buluşma dileklerimle güle güle diyorum. Hayırlı akşamlar….

dantelhavlu21.jpg
dantel-havlu-kenarları-modelleri.jpg
facebook-son-model-havlu-kenarı-örnekleri.jpg
havlu71.jpg
yeni-son-model-havlu-kenarı-örnekleri.jpg

Geri