sonun başlangıcı mı oluyor?

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
sonun başlangıcı mı oluyor?
gercekten hayatımda sonun başlangıcı mı olacak yoksa son mu ?.... gercketn sizden rica ediyorum kiii yorum yazarken kendi başınıza gelmiş gibi yorum yazarsanız cok sevinirim cünkü bu defa gercekten buna ihtiyacım var...sevdiğim adamla 3 yıldır cıkıyoruz ve bu zamana kadar babamı hiç sevmedi.. çünkü babam calışmıyor annem calışıyor babam ise geziyor ve arada bizleri dövüyor...sevdiğim adam da bu yüzden babamı hiç sevmiyor... ben ise yanlışlarıyla hatasıyla babamı cok seviyorum.. çünkü o benim babam ne olursa olsun bbm...sevdiğim adam babam için bazen agır konuşurdu.. ve bu yüzden bir cok kez kavga ettik babamı ona karşı savundum korudum cünkü o benim babamdı ve onu seviyorum...sevdiğim adam bbm için her laf dediğin de canım acıyor ve bunun için aglıyorum...şimdi ise işler öle bir hal aldı kii sevdiğim adam bana tercihler sunuyor babam yada sevdiğim... ne olursa olsun bir el oglunun babama laf söylemesine izin vermem...sevdiğim defalarca bana babanın nesini savunuyorsun diye bagırıken ona tek diyebildiğim o benim bbm demek oluyor...bir insanın annesinin calışmasının babasının evde oturup keyfine bakmasının ne kadar acı oldugunu bilemezsiniz...evet bnde bbmın korunacak yanı olmadıgını biliyorum..ama bunu başkasının söylemesi buna dayanamıyorum..bende arada bbma kızıyorum ama yinede bbm başkalarının laf söylemesine izin vermem....ne olur gercekten bir fikre ihtiyacım var yaşım küçük daha herşeyin başındayım o yüzden büyük ablalarım yazrsa yorum sevinirim..siz olsaydınız kimi secerdiniz?nasıl cözüm bulurdunuz?ne yapardınız?ltfn bana yardım edinn...

canım yaşadığın durum için gerçekten çok üzüldüm çok zor bi durum:( baban ne yaparsa yapsın ona laf kondurmaman çok doğal sonuçta o senin canın.. bende tercihlerin arasında çok kaldım.. halada buna maruzum.. ama ben ne çok sevdiğim, hayatımın aşkı dediğim kişiden vazgeçtim ne de bana hayatlarını adamış, emek vermiş olan ailemden.. bunun için bi hayli savaşıp mücadele etmen gerekicek canım.. biliyorum sevdiğinden vazgeçmekte kolay değil.. snuçta 3 yılını vermişsin. o 3 yıl içine öyle işler ki ondan ayrı kalmayı bile düşünemezsin.. bence al sevgilini karşına konuş. aşk zaten bu değilmidr.. birbirini anlamak, birbirinin kararlarına saygı duyup, ne olursa olsun yanında olmak.. sevgiline şunu da belirt ki o benim ailem de, canımdan bi parça ne senden ne de onlardan vazgeçemiceğini söyle. zaten seni gerçekten seviyorsa seni anlar, söylediklerine saygı duyar.. ama seni anlamamkta diretiyosa, hala önüne tercihler sunuyorsa, o zaten seni bir ömür anlamaz ve sana saygı duymaz.. harcanan hep sen olursun canım.. ne olursa olsun, kim için olura olsun kendini harcatma, seni kimsenin üzmesini izin verme yoksa üzülen hep sen olursun..
bu yüzden sevgilini iyi tanımaya çalış canım, gerçekten iyi tanıyorum diyosan, bu olaydaki yaklaşımı, ömrünü birleştirdiğin zaman nasıl davranıcağını ortaya koyar..

sana bunu söyleyende bir erkek...ileride belki aynısı onun basına gelir babana böyle yapması haksızlık.kendisi evde oturur sen calısırsın.bence secimini dikkatli yapman gerekiyo buraya yazdığında cok iyi oldu.bende kesinlikle babama laf eDİLMesine dayanamam annem bile bisey sölesin babam suclu olsada hemen atlarım lafa.kızlar icin babaları cok farklıdır hayatlarındaki ilk erkektir gerekiyosa son erkek olsun.ne kadar dövsede calısmasada güvenebilceğin kisidir.ben böyle düsünüyorum.seciminide yapmadan önce kendini düsünerek yap.ileride bi erkeğin laflarıyla kendine yol göstertme.her zaman kendi laflarınla onu yönlendir izin verme diyorum yani :) cevap olarak hayırlı bisey söyliceğini düsünüyorum.babamı alçak görme ileride senin ne olacağını bilemeyiz gibisinden seyler söyle belki biraz olsun laflarına dikkat eder.

Geri