ssk gün sorgulama isimle

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ssk gün sorgulama isimle
Ssk gün toplamlarımı isimle yada tc kimlik numarası ile sorgulamak istiyorum bunu yapabileceğim bir adres bir link var mı arkadaşlarım benim e devlet şifrem yok ama yardımcı olursanız çok ama çok minnettar kalırım. Balakılm işyerim ssk günlerimi eksik mi yatırıyor yoksa tam mı merak ediyorum teşekkürler hepinize :)

Şifresiz ve Tc Kimlik No ile Ssk gün sayısı toplamı sorgulama öğrenme hesaplaması ve şifresiz hizmet dökümü alma işlemleri hakkında detaylı bilgiler
daha önceleri e devlet şifresi alınarak yapılan bu sorgulamadaki çığlıkları ve haklı feryadı duyan sgk.go.tr, şifresiz olarak bu sorgulamaların yeniden önünü açtı. Sizler sgk ssk gün toplamlarınızı şifresiz ve hiç bir şekilde zahmet çekmeden, bir bilgisayar ve internet yardımı ile artık tc kimlik numaranızı nüfus il cilt no doğum yılı ve küçük te bir güvenlik kodu girerek yeniden yapabileceksiniz.
ssk-hizmet.jpg

Bu arada yeri gelmişken e devlet uygulaması şifrelerine zam geldiğini, 1 tl den 2 tlye çıktığını ifade etmek isteriz. Bunu sizlere, e devlet şifresinde zamlı tarife konumuzda belirtmiştik. Bunun haricinde şifrenizi kaybettiğinizde yine PTT Müdürlük'lerine giderek ikinci şifre için ödediğiniz 10 tl ücretin de 4 TL ye düşürüldüğünü belirtmek isteriz.

Sizler şifresiz olarak ssk gün sorgulaması yapmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.
ŞİFRESİZ E SGM HİZMET SORGULAMA EKRANI İÇİN
[h=1]TIKLAYINIZ [/h]

Geri