Şubat 'ta anne olacağım:)

oyy masallahh kilosu süper... su bebekleri isirmayin lütfennn, sulu suluda öpmeyin
30 hafta dayandik biraz daha sabir....

sende hepsini birden cikarirsin bosver... acele yok telas yok stress yok

ay canim sorma, bendede hep annem kaynanam ablam yengem aldi bana birsey kalmadi... merak etme annen herseyi ayarlamistir

kizlar carsamba dogum hazirlik kursundaydim... sanci cesitlerini, ve nasil nefes alincak onlari ögrettiler... bebeyin nasil kaydigini falan anlatti ebe.. baya ilgincdi

dünde doktordaydim... son kez kan verdim... bebeyin kalb atislarina baktilar, sanci varmi diye baktilar... ve altan muayene oldu.. veee bebeyim dün hangin ara döndüyse dönmüs öglen yukardaydi kafasi....
ama hamileliyi dün gece anlamaya basladim... alt tarafa baski yapiyor... karnimin altinda sanci oldu... sabahda i$e geleseye kadar canim cikti.... yürümekte zorlandim... acayip oldum yaa... ama yinede memnunum halimden... geri dönmesinde... doktor daha sevinmeyelim 35 haftaya kadar tam belli olmaz dedi....insallah kalir öyle....

merhabalar anne adayları ben daha yen kayıt oldum biraz geç kaldım sanırım hamileliğimin 7,ayındayım Allah kısmet ederse şubatta efe emir imize kavuşuyoruz ...ben yurt dışında yaşıyorum sizlerle arkadaş olup sorunlarımı mutluluklarımı paylaşmak istedimm.. buarada 28+3günlük bebeğpim kilosu 1,345gr acaba normalmi die endişeleniyorum çünkü ben çok fazla kilo aldım

Son düzenleme:

hoşgeldin canım. bende 31. haftamdayım ocak sonu gibi bekliyoruz kızımı allah nasip ederse. öncelikle gözünaydın allah analı babalı büyütsün, umarım sağ salim kavuşursun bebişine yalnız dikkatli ol bu site bağımlılık yapıyo bende geçen yıl kaydolmuştum o tarihten beri çıkamıyorum dışarıdayken bile aklım hep burada

bende ayni durumdayim..evi bile zor temizliyorum bu site yuzunden

Hosgeldin canim... insallah saglikla alirsin oglunu kucagina..