Şubat 'ta anne olacağım:)

ohoo bi gün ortada yoktum mercimek topiğini geçmiş topiğimiz valla sohbet geçmişini okuyamadım bıraktım yarıda maşallah hamişlerime:) az önce dr.dan geldik kızlar cuma itibariyle 31. haftamıza giriyoruz küçük cadım gayet iyi 1500 gr olmuş bundan sonra sıklaşacak tabii kontrollerimiz aşı olayını da hallettim attım kafamdan bu arada bi dahaki kontrole kadar nasıl dayanıcaz bilmiyorum her usg de biraz daha büyüdüğünü görmek öyle güzel ki... karnımdan çıkarıp ısırmak istiyorum heryerini son 7 hafta geri sayıma devam:)

oyy masallahh kilosu süper... su bebekleri isirmayin lütfennn, sulu suluda öpmeyin :)
30 hafta dayandik biraz daha sabir....

sorma bende bekledım ıste bu zamana kadar bu hafta hem oda takımına bakacagız hemde dıger hazırlıkları tamamlayacagız,daha yenı baslıyoruz dıyebılırım kı gecen hemsıre dogum cantan hazır mı dıye sorunca tırstım bıraz anneme dedım hemen halledelım bıtsın tek cocugun gelmesıne kalsın ıs dedımyupisodayı da takımı gelmeden boyatıcaz bızde bende kagıt dusundum ama lekelı yerler var enazından boyayla tertemız olur dedım.....boyle bızım sımdılık hazırlık trafıgmız......

sende hepsini birden cikarirsin bosver... acele yok telas yok stress yok :)

off kızlar ben daha hiçbişey almadım yaa hele bu söylediklerinizden hepten bi haberim :S annem sürekli durduruyo beni sen alma ben aldım hepsini diye o izmirde ben burada ne aldı netti göremedim bile... inşallah bi eksik kalmaz ocak ayı gelsin beşik olayına giricem bu park yatak muhabbetine ne diyosunuz kızlar ya onlardan mı alsam hangisi daha iyi siz ne yaptınız?

ay canim sorma, bendede hep annem kaynanam ablam yengem aldi bana birsey kalmadi... merak etme annen herseyi ayarlamistir :)

kizlar carsamba dogum hazirlik kursundaydim... sanci cesitlerini, ve nasil nefes alincak onlari ögrettiler... bebeyin nasil kaydigini falan anlatti ebe.. baya ilgincdi :)

dünde doktordaydim... son kez kan verdim... bebeyin kalb atislarina baktilar, sanci varmi diye baktilar... ve altan muayene oldu.. veee bebeyim dün hangin ara döndüyse dönmüs :) öglen yukardaydi kafasi....
ama hamileliyi dün gece anlamaya basladim... alt tarafa baski yapiyor... karnimin altinda sanci oldu... sabahda i$e geleseye kadar canim cikti.... yürümekte zorlandim... acayip oldum yaa... ama yinede memnunum halimden... geri dönmesinde... :) doktor daha sevinmeyelim 35 haftaya kadar tam belli olmaz dedi....insallah kalir öyle....

merhabalar anne adayları ben daha yen kayıt oldum biraz geç kaldım sanırım :)hamileliğimin 7,ayındayım Allah kısmet ederse şubatta efe emir imize kavuşuyoruz ...ben yurt dışında yaşıyorum sizlerle arkadaş olup sorunlarımı mutluluklarımı paylaşmak istedimm..:):):) buarada 28+3günlük bebeğpim kilosu 1,345gr acaba normalmi die endişeleniyorum çünkü ben çok fazla kilo aldım

Son düzenleme:
merhabalar anne adayları ben daha yen kayıt oldum biraz geç kaldım sanırım :)hamileliğimin 7,ayındayım Allah kısmet ederse şubatta efe emir imize kavuşuyoruz ...ben yurt dışında yaşıyorum sizlerle arkadaş olup sorunlarımı mutluluklarımı paylaşmak istedimm..:):):)

hoşgeldin canım. bende 31. haftamdayım ocak sonu gibi bekliyoruz kızımı allah nasip ederse. öncelikle gözünaydın allah analı babalı büyütsün, umarım sağ salim kavuşursun bebişine yalnız dikkatli ol bu site bağımlılık yapıyo bende geçen yıl kaydolmuştum o tarihten beri çıkamıyorum dışarıdayken bile aklım hep burada:)

hoşgeldin canım. bende 31. haftamdayım ocak sonu gibi bekliyoruz kızımı allah nasip ederse. öncelikle gözünaydın allah analı babalı büyütsün, umarım sağ salim kavuşursun bebişine yalnız dikkatli ol bu site bağımlılık yapıyo bende geçen yıl kaydolmuştum o tarihten beri çıkamıyorum dışarıdayken bile aklım hep burada:)
:puhas:bende ayni durumdayim..evi bile zor temizliyorum bu site yuzunden

merhabalar anne adayları ben daha yen kayıt oldum biraz geç kaldım sanırım :)hamileliğimin 7,ayındayım Allah kısmet ederse şubatta efe emir imize kavuşuyoruz ...ben yurt dışında yaşıyorum sizlerle arkadaş olup sorunlarımı mutluluklarımı paylaşmak istedimm..:):):)
Hosgeldin canim... insallah saglikla alirsin oglunu kucagina..

Geri