Şubat 'ta anne olacağım:)

off kızlar ben daha hiçbişey almadım yaa hele bu söylediklerinizden hepten bi haberim :S annem sürekli durduruyo beni sen alma ben aldım hepsini diye o izmirde ben burada ne aldı netti göremedim bile... inşallah bi eksik kalmaz ocak ayı gelsin beşik olayına giricem bu park yatak muhabbetine ne diyosunuz kızlar ya onlardan mı alsam hangisi daha iyi siz ne yaptınız?
haklısın canım bızde yenı baslıcaz zaten anca hazırlarız......valla bende karar veremedım park yatak mı yoksa su besıklerden mı alsak dıye?zaten oda yapıcaz hanı dıyorum bıkac ay yanımda ıdare edecegımız bısey alsak dıyorum park yatak kullananlardan memnun olanlar var olmayanlar var bılemıyorum kı canım kararsızım bende.....bı carsıya gıdıp arastırayım alırsam yazarım......

canlarım bu listedekiler içinde benm aldıklarım iki üç parça ancadır annemler istanbulda alıp gösteriyo netten bana teknoloji saolsun
buarada park yataklardan bahsetmişsiniz bizimkiler onuda aldılar :) ben park yatakta karar kıldım oda yapamıcaz şimdilik e en kullanışlısıda o geldi bana daha sonradan yatak kısmını çıkarıp oyun alanı olması ii oluyomuş tüm arkadaşlar onu tavsiye etti içine bırak oynasın daha sonra aklın klamıyo dediler bende o nedenle karar verebildim ii bi marka aldım yanlız böle naylon gibi olmasın haşur huşur ses çıkaranlar varmış ben sevi bebenin aldırdım ve tvsiye ederim kızlar bi araştırın sizde

uff buarada hala aşı olmadı bi atlatsam onu avrya dünya yük kalkıcak üstümden
tatlıcadım cnm arkadaşım tamamlarız herşeyi inşşş bebişlerde sağlıkla bi büyüsünle kucaklayalım bi kalan eksik mal olsunn:)öpüyoruz sizi şubat annişleriii ve en tatlı bebişleriii

canlarım bu listedekiler içinde benm aldıklarım iki üç parça ancadır annemler istanbulda alıp gösteriyo netten bana teknoloji saolsun
buarada park yataklardan bahsetmişsiniz bizimkiler onuda aldılar :) ben park yatakta karar kıldım oda yapamıcaz şimdilik e en kullanışlısıda o geldi bana daha sonradan yatak kısmını çıkarıp oyun alanı olması ii oluyomuş tüm arkadaşlar onu tavsiye etti içine bırak oynasın daha sonra aklın klamıyo dediler bende o nedenle karar verebildim ii bi marka aldım yanlız böle naylon gibi olmasın haşur huşur ses çıkaranlar varmış ben sevi bebenin aldırdım ve tvsiye ederim kızlar bi araştırın sizde

uff buarada hala aşı olmadı bi atlatsam onu avrya dünya yük kalkıcak üstümden
tatlıcadım cnm arkadaşım tamamlarız herşeyi inşşş bebişlerde sağlıkla bi büyüsünle kucaklayalım bi kalan eksik mal olsunn:)öpüyoruz sizi şubat annişleriii ve en tatlı bebişleriii
nurcum bısey sorcam park yatagın ıcıne ne aldın hanı yatak olarak?bırde ıcıne nevresım mı aldın uyku setımı bu benım kafamı kurcalıyor yanı yatak meselesı ıcıne hanı.......sunger yatak varmıs brde visko yatak varmıs ne onerdıler sıze aldıgınız yerde?????????

nurcum bısey sorcam park yatagın ıcıne ne aldın hanı yatak olarak?bırde ıcıne nevresım mı aldın uyku setımı bu benım kafamı kurcalıyor yanı yatak meselesı ıcıne hanı.......sunger yatak varmıs brde visko yatak varmıs ne onerdıler sıze aldıgınız yerde?????????
cnm içine viskolex yatak aldık havalıymış onlar allah korusun boğulmayı falan önlüyomuş
kesinlikle onu önerdiler bide eşimin arkadaşı doktor oda ondan almamamızı tavsiye etti almıştık zaten :) annem uyku setinide almış cnm çünkü onların kenarlarını kapatmak gerekiyomuş uyku setinin o parçasıda içinde oluyomuş park yataklar için özel

ooo gece kuşları döküldük kızlar yaa daha çok muahbbet edelim bebişler doğunca azalcak zaten şu son aylar bilgileri dahja çok paylaşalım :)

tatlı cadım sende bi araştır gel haber ver bakalım başka bi alternatifimiz daha olabilir mi? park yatak fikri bana da sıcak geliyo gidip bakıcam bende önümüzdeki ay ama büyük ihtimal onlardan alıcam bende. berranur canım bu arada aşı için şimdiden geçmiş olsun iyi düşün diyorum:) ben dün oldum ilk kez, tabii 20 li haftalarda vurulması gereken ilk dozu da vurdurmadığım için dün gittiğimde 2 doz vurdular sonuç itibariyle ağır geldi dün gece saatlerinde etkisini göstermeye başladı, bugün bütün hızıyla devam ediyo aynı etki. kolumu oynatamıyorum bünye kadırmadı 2 dozu birden feleğim şaştı. umarım kısa zamanda geçer bi daha aşı falan olmucam ben yaww:uhu:

Geri