Sunay Akın Sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Sunay Akın Sözleri
bu konu Sunay Akın'ın en güzel sözlerine yer vermektedir.

Ünlü şair ve roman yazarımız Sunay Akın sözleri birçok kişi tarafından oldukça beğeni topluyor. Özellikle sosyal paylaşım ağı facebook da Sunay Akın sözleri çok aranılıyor ve paylaşılıyor.

Ben de sizler için değerli şair ve yazarımız Sunay Akın'ın en beğendiğim sözlerini bir araya getirerek paylaşıyorum. Araların da mutlaka sizin de paylaşacağınız ve duygularınızı ifade edebilecek sözleri bulacaksınızdır...

sunay akin-1d.jpg

Bazen başını alıp gidebilecek kadar cesur; Ve bazen kalıp herşeye gözyumacak kadar yürekli olabilmeli insan……..

Elden düşme sevdalar değil istediğim. Yüreğinin sahibi olmalıyım yada hiçbirşeyin. Yüreğinin sahibi değilsem önemi yok birşeyin…….

Laf ebeligi yapma sevgili, Çünkü ebe de sensin sobe de…..

Çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile …uzak kalamam gözlerine…

Biliyorum yarınlarım dünden farksız. Hayat mı bana küstü ben mi ona küstüm hatırlamıyorum ama, şu aralar fena dargınız……..

Bazen dünyanın en zor mesleğidir… kendi duygularına tercüman olmak…!

Kimbilir belki yaralarımızı üflerken öğrendik, ıslık çalmasını.

Bir gün diyorum.. Bir gün gelecek ve uyαnıncα ilk αklımα gelen sen olmαyαcαksın.

Üzülme gitti diye, bu yılın modası böyle! 3 gün sever sonra bezer, senin aradığın Aslı ile Kerem 21. yüzyılda ne gezer…!

Yoksul bir çocuk görsem, yağmur altında üşüyen köprü olmak geçer hiç değilse içimden…

Sevmek yürek ister değil, Her yürek sevmek ister. sadece sevdiğine sonuna kadar sahip çıkabilmek, cesaret ister.

‎Hayat işte. uykun gelsin diye hayaline giren koyunları, uykun kaçsın diye hayatına giren öküzleri sayarsın.

İki pencere αçık kαlıncα cereyαn, İki yürek αçık oluncα Aşk olur; ama sonuç değişmez: İkisininde sonunda üşütürsün.

Söylediğin her yalandan sonra “keşke hep çocuk kalsaydım” deme. Çünkü sölediğin her yalanda yeterince küçüldün zaten gözümde.

Büyüdüm artık… Anladım ki, masallardaki kadar masum değilmiş hiç kimse. Sevmek acıtıyor, gitmek alışkanlık olmuş ilişkilerde!

Kırgınlığım lunaparkta unutulmuş bir çocuğun nefreti kadar. Sorun atlı karıncalar değil, arkamdan dönüp duran dönme dolaplar.

İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün. Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?

Sevgi; Sevdiğin Kişinin Mutlu Olduğunu Gördükçe O’nun Mutluluğu İle Mutlu Olabilme Sanatıdır.

Beni senin gibi bir de annem terketmişti ki göbeğimde durur onun yokluğundan bana kalan çukur.

Üzülmüyorum. Bir gün diner elbet gönlümdeki derin sızı. Hep hayırsız değil ya bu insanlar; bir gün beni de bulur hayırlısı.

Sen bana mı soruyorsun yalnızlığı sever misin diye? Ben ki; çayı bile iki şekerle içerim, birlikte erisinler diye………

Hep denir ya ”ben arkandayım, sırtın yere gelmez” diye.. Ben almayayım, yüzüm yere geleceğine, sırtım yere gelsin………….

Ne kadar gidişine ses etmesemde bir bαşkαsının senin içini ısıtαcαğını bilmek; Benim hep içimi üşütücek………….

Sigaraya ilk başladığında saklarsın ya hani. Taki ailen görene kadar. Bende aşka öyle sakladm kendimi, taki seni görene kadar………….

Tüm gücünle sevme, sevgisinden emin olmadığn kisiyi. Ve unutma, Bugün seni terkeden; dün uğrunα olecekti…….. !

Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim… Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları secti………..

Son karesi gibi Red Kit’in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal demeni bekliyordum ama yalnızca rüzgar çekiştiriyor atkımı!

Bazen susmak gerekiyormuş, bazen bomboş bakmak gerekiyormuş hayatın yalanlarına. Anlamaya çalışmak saçmalık! Anlamadan yaşamak gerekiyormuş. Ama bazen unutmak gerekiyormuş, unutulma pahasına. Zaman değilmiş gideni getiren, aslında zamanmış var olanı götüren.
Giydikçe açılır” diyen tezgahtar “uzadıkça şekil alır” diyen kuaför ve “zamanla unutursun” diyen arkadaş Bunların hepsi aynı örgüte üye.

Geri