süper sms mesajları lazım yardım lütfen

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
süper sms mesajları lazım yardım lütfen
Merhaba.Arkadaşlar acil olarak daha önce yayınlanmamış sms mesajları lazım.Nolur bi yardım edin süper sms sözleri lazım, acil :D

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin

Hani seni seviyorum derken titremek vardır ya, hani bal rengi gözlerine bakınca ağlamak vardır ya, hani bir kez olsun elin elime değince kalbimin orada attığını hissetmek vardır ya, işte budur benim için A$K

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden, ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Tanrı'ya herzaman yanımda olduğun için

Ne haz var senden ayrı, ne bir tat senden öte Bir yüzünü görmek değer binbir zahmete Vereceğin her acı gönülden kabulümdür Sendeki cehennemi değişmem bir cennete

Tut ki ben bir yağmur damlasıyım, toprağa düştüm mü dağılırım Düşün ki ben bir kar tanesiyim, suya değdiğim anda eririm Anla ki sen benim canımsın, seni kaybettim mi ölürüm

Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim

O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim

Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, Sesini duymak için neler vermezdim, Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni

Gözlerine Bakınca Ağlasaydı Gözlerim Ağlamak İçin Olsada GÖZLERİNİ ÇOK ÖZLEDİM

bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada bir güneş batıyor demektir

Gözlerini Kapadığında Görebileceğin Tek Güzellik,Sevdiğin ve Hayallerin Olsun... Sevdiğime.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Gülü sev dikeni batmasın yaşamı sev iz bırakmasın öyle bir sevki sen ölünce o hiç yaşamasın

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatin kayar.

Bir yudum mutluluk, peşinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum

Bir sabah uyandığında güneşi göremezsen yanında sakın gözlerini kapatma yıldızları da kaybedersin sonra

Geri