şüphelerimden kurtarım beni ne olur....

sahraca

Yeni Üye
Üye
şüphelerimden kurtarım beni ne olur....
sitenize yeni kayıt oldum ve sizin sıcak cevaplarınız beni çok etkiledi diyeceğim o ki eşimle tüm kontrolleri yaptırmamıza rağmen 5 aydır bekliyoruz. bu ay kendimi çok tuaf hissediyorum korkunç bir bel ağrısı ani kalkışlarda baş dönmesi baş ağrısı ara ara kasık sancısı ve hafif göğüs sızlaması dışında hiç birşe yok... reglime 2-3 gün var arkadaşlar ne olur bişeyler söyleyin bu ayda mı hüsran acaba?

öncelikle hoşgeldinizz inşallah bebişiniz olur :)
bu belirtilerin çoğu regli belirtiside olabilir belirtilere takılmayın derim
ayrıca herhangi bir sorun yoksa sizde ve eşinizde mutlaka olacaktır meraklanmayınn allah hayırlısını versinn

hayırlısı olsunn bu dönemde çok sabırlı olmanız gerekiyorr sabır edin paniklemeyin ve umutsuzluğa asla düşmeyinn herşeyin bi vakti zamanı varr kısmetinizde varsaa olur zatenn

vakti ne zaman dolmuşsa allah yazmışsa olurr sonuçları bizede bildirin :)

insanı çıldırtanda heycana sokanda şu son günler zaten aman nebiliyim yaaa artık takmıyorum sizin gibi düşünüyorum herşeyin vakti zamanı var ama bi yanımda kuduruyor açıkçası :D

5 ay umut yitirmek ya da bu konuyu dert etmek için çok az bir zaman. Eminim ki sizde günü geldiğinde yavrunuzu kucağınıza alacaksınız, Allah'ın izniyle... Zira yazdığınız belirtiler, regl belirtileri de olabilir hamilelik belirtileri de olabilir. Bunu en iyi anlamak için adet gününüzü beklemeli ve kan testi yaptırarak kesin sonuç almalısınız.

Dilerim ki, Rab anne olmak isteyen tüm kadınların sesini duyar ve onlara anneliği yaşatır...

Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz...

amin rabbim tüm isteyenlerim kucağını boş bırakmasın benim annem yaşamış bunu çok zor bişey olduğunu söylüyor ama ben inanıyorumki sizlerin de dediği gibi kesinlikle herşeyin vakti zamanı var rabbi herşeyin iyisini doğrusunu yaşatır insana

inşallah hamilesindir canım ama değilsen bile sakın moralini bozma ve sabırla bekle çünkü kafanı olmuyor diye taktığın zaman gerçekten olmuyor

Geri