Sürpriz kurabiye biskrem tarifi arıyorum hanımlar

E

Eslembuglem

Forum Okuru
Sürpriz kurabiye biskrem tarifi arıyorum hanımlar

Sürpriz kurabiye biskrem melek kadınlar kulübü sürpriz kurabiye nasıl yapılır forumda.​

Kızlar sürekli görüyorum hatta sanki TV de gördüm bir programda hatırlamıyorum şimdi. Sürpriz kurabiye biskrem tarifi var mı kızlar. Çok yapmak istiyorum çocuklara. Gerçekten biskrem gibi oluyor mu acaba? Tam tutan tarif istiyorum lütfen tarifi ayrıntılı şekilde yoruma yazarsanız mutlu olurum.

Merhabalar
Ne yalan söyleyeyim ben de çok severim biskrem. Denemedim ama sizin için tarif buldum. Deneyebilirsiniz bence olacaktır. Sürpriz kurabiye biskrem tarifini aşağıda sizin için paylaşıyorum.

"Sürpriz kurabiye biskrem tarifi"​

• 125 gr margarin ya da tereyağı​

• 1 çay bardağı sıvı yağ
  • 2 yemek kaşığı yoğurt
  • 2 çay bardağı pudra şekeri
  • 1 pk kabartma tozu
  • 1 yumurta
  • 1 pk vanilya
  • 3 su bardağı kadar ama mutlaka yavaş yavaş ekleyin
  • İçi için sokella ya da Nutella
  • İçine bu çikolatadan koymak istemiyorsaniz kendiniz de krema hazırlayabilirsiniz
Hamuru yogurun küçük parçalar alın elinizde açın içine bir tatlı kaşığı Nutella koyun kapatın. Kapattiginiz yeri alta gelecek şekilde tepsiye dizin ve önceden ısıtılmış 180 derece fırında pişirin. Fırından çıkarınca pudra şekeri serperek servis yapabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "elmalı kurabiye" tarifine de bakabilirsiniz. Gerçi hamurları hemen hemen aynı içleri değişik sadece.

Geri