Sürtünme ile birlikte oldum kondom kullanmadım Hamile miyim

B

Bbbb

Forum Okuru
Sürtünme ile birlikte oldum kondom kullanmadım Hamile miyim
10 gün önce erkek arkadaşım la sürtünme yoluyla birlikte olduk prezervatif kullanmadık şimdi adet olmam gereken günü 3 gün geçti bugün adet oldum sandım kahverengi akıntı geldi ardından kan gibi akıntı vardı ama peçeteye sürdüğümde belli oluyordu sonra kesildi ara ara kan gibi akıntı geliyor ama ped koydum ona hiç geçmemiş emin olamadım normalde ilk gün bile aşırı adet gören birisiyim böyle olunca acaba dedim bir de göğüsümden akıntı geldi şeffaf ve de çok yumuşak uçları test yaptırmadım ama yaptırıcam sizce hamile miyim?

Duruma bakıldığında sıkıntı görünmüyor yani kanama akıntı gib ikanama vs adet gibi duruyor. Hamile kalma ihtimaliniz tabiki sıfır değil var. Bu durumda sizin acilen test yapmanız gerekiyor.

Verdiğiniz bilgilere göre bu tür birliktelikle gebe kalma olasılığı düşükte olsa imkansız değildir. Gögüsünüzden sıvı geldiğini belirtmişsiniz. Bu durum göz ardı edilmemeli. Başka bir sağlık sorunununa işaret ediyor. Bir genel cerraha görünerek muayene olun. Gebe olup olmadığınızı da test yaparak öğrenebilirsiniz.

Geri