Sürtünme sonrası beyaz akıntı yaşayanlar

Z

Zae

Forum Okuru
Sürtünme sonrası beyaz akıntı yaşayanlar

Sürtünme sonrası beyaz akıntı yaşayan kadınlar melekler kulübü beyaz akıntı sebepleri hamilemiyim hamile kalır mıyım ?

Merhaba döngüm genelde 30-32 gün sürer reglim bittikten 1 gün sonra sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk affedersiniz bende oldu fakat onda boşalma vs olmadı ama zevk suyu farkedilmiyormuş. Ertesi gün hapı kullanayım mı diye sağlık ocağına danıştım gerek yok dedi ama ben korkuyorum yine de. Korkuyorsanız yapmasaydınız demeyin lütfen sadece içimin rahatlamasına ihtiyacım var olma ihtimali var mıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Zae, hayatım ertesi gün hapı kullanmana bence gerek var çok düşük ama çok düşük bir ihtimal bile olsa hamilelik riski oluşabilir hayatım. Sürtünmede erkekten meni öncesi gelen zevk sıvısı içinde canlı spermler olabilir bunun için kullanman daha mantıklı olacaktır. Akıntıların geçecektir. Çok fazla stres yapma ama 72 saati geçirmeden yüzde elli koruma sağlayan ertesi gün hapını kullanabilirsin. Ayrıca aşağıdaki konuları da incelemek isteyebilirsin hayatım.

Başkaca soruların var ise yine bu konuna yazabilirsin. Yazdıktan sonra görür onaylar ve cevaplarız. Sevgiler. Pek hamilelik ihtimali olmasa da işini şansa bırakma tatlım.

Sevgiler.

Geri