Survivor Ünlüler Gönüllülerden kim gitsin?

M

Misafir

Forum Okuru
Survivor Ünlüler Gönüllülerden kim gitsin?
sörvayvır ünlüler survivor ünlüler kim survivor kim gitsin gönüllüler oy verme gönüllüler oy kullanma
survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden bu hasta kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden kim gitsin, survivor ünlüler gönüllülerden kim elensin, survivor ünlüler gönüllüler kadrosu, survivor ünlüler gönüllüler bu hafta, survivor ünlüler gönüllüler son bölüm, survivor dominik, survivor dominik cumhuriyeti

84da5733253733.jpg

Bu sezon 4. izleyeceğimiz Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasından, sizce bu hafta kim gitsin Melek'ler?

Geçen hafta olaylı yarışmacı Didem elenmişti. Ünlüler takımı her ne kadar Vedat gitsin diye oy vermiş olsada, bizlerin yani izleyicilerin oyları Didem'i gönderdi. Bu hafta ünlüler takımı Gökhan ve Vedat dedi, gönüllüler ise Taner dedi. Çünkü Taner'in karşı konulamaz bir hiperaktifliği ve dik kafalılığı var.

Ben ünlüler takımı taraftarıyım, siz hangi takımı tutuyorsunuz bilmiyorum ama benim adamım Nihat, o ne derse o olur :D:D:D:D "Survivor bizim namusumuz, burda şaka yok!" :D:D:D:D

Evet bu başlık altında her hafta sizce kim gitmeli, yazarsanız sevinirim Melek'ler:)

Taner gitmesin tipi tip biri olduğu için, bence renk katıyor yarışmaya, "K" harfini kullanamaması bile bence ona renk katıyor :D:D:D:D

"Hep bu gızlar yüzünden gaybediyoz biz" diyen Taner kalmalı ve ünlülerin seçtiği Vedat gitmeli diyorum:D:D:D:D

Peki ya siz?

bence ünsüzlerden ceyda gitsin. yarışmalarda pekde becerikli değil totişini kaldırıp koşamıyo :D:D

taneri seviyorumm yaa çok manyak bişey :haha: onu izlerken gülmekten ölüyorum :haha:

Taner kesinlikle kalmalı bir Nihat'a birde Taner'e çok gülüyorum ben :D:D
Taner'in dediği gibi gönüllülerin gızları bi işe yaramıyor :D:D O yüzden önce gızlardan biri gitmeliydi ama erkekler var elemede onun için Vedat gitsin diyorum

Geri