Süt sağmak için pompa tavsiyesi istiyorum

A

Ayla<<<<<

Forum Okuru
Süt sağmak için pompa tavsiyesi istiyorum
Süt sağmak için pompa hangisini almalıyım

Merhaba

Bebeğim 2 aylık bebeğimi emziriyorum fakat doktor mama ya da başlamamızı önerdi sütümün yeterli olmadığını söyledi. Bir ay önce mama ya da başladık .Ama mamaya başladıktan Yaklaşık 15 gün sonra bebeğim çok fazla emmek istemiyor hep biberondan almak istiyor bende sağıp biberona koyuyorum. Daha önce manuel el pompalı süt sağma pompası almıştım ama bu çok zahmetli oluyor elektrikli almak istiyorum. Hangi süt sağma pompasını önerirsiniz ve marka almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba tatlım

Anne sütü yetmediğinde mamaya başlamak gerçekten sorun oluyor .Çünkü bebek biberonu alışıyor anne memesini emmeye başlıyor .Buciddi bir sıkıntı oluşturuyor ileride. Zamanla bebek artık anne memesini hiç emmek istemiyor. Hep biberonla beslenmek istiyor. Bunun için sana tavsiyem Anne memesi gibi doğal Naturel biberonlar var. Bunlardan almanı tavsiye ederim . Philips Avent marka Naturel biberonu var onu almanı tavsiye ederim dikkat et Natural olanını al klasik olanını alma . Çünkü Natural olanı anne memesinin taklidi tarzında yapılmış bir biberondur. En azından bebeğin anne memesini emmeye devam edecektir .

Süt sağma makinesini gelince öyle çok pahalı cihazlar almana gerek yok . Orta karar bir cihaz alırsan senin işini görecektir . Ben Lansinoh marka süt sağma cihazı kullandım çok da memnun kaldım sana da tavsiye ederim. Lansinoh marka süt sağma makinelerinin de çeşitleri var çift çıkışlı olanı var tabii biraz daha pahalı tek çıkışlı olanını almanı tavsiye ederim çok fark etmeyecektir çok para vermene gerek yok

Geri