Takı tasarım kursunda neler yapılıyor öğrenebilir miyim?

• Konbuyu başlatan Nslhnvml
  • Başlangıç tarihi
N

Nslhnvml

Forum Okuru
Takı tasarım kursunda neler yapılıyor öğrenebilir miyim?

Takı tasarım kursunda neler yapılır melek kadınlar kulübü takı tasarımı kursuna gidenler forumda.​

Takı tasarımı kursuna gitmek istiyorum ama gidenler var ise bilgi alabilir miyim acaba? Takı tasarım kursunda neler yapılır? Biraz boş kaldım kızlar çocuklar okulda ben de böyle değerlendirecek bir şeyler arıyorum zamanımı. Takı tasarım kursunda gidenler varsa takı tasarım kursunda neler yapılır?

Merhabalar
Takı tasarım kursu ile ilgili ne olduğuna dair ve takı tasarım kursunda neler yapılır ona dair bilgiler verelim. Takı tasarım kurslarında başlangıç seviyesinde katılımcılara teknik çizim kazandırır. El çizimi yapılır ve burada aslında takı tasarımcısı çiziminde hayal ettiklerini çizimle dönebilmeyi öğrenir. Aydınger kağıdı üzerine çizilen tasarımlar kalem ya da karalama ile söhler veya canson kağıdı üzerine aktarılır. En son olarak bu çizimler kuru boya ya da guaj boya ile renklendirilebilir. Sonrasında da boncuklar değişik malzemeler ile takılar tasarlamak olmalidir. Yani takı tasarım kursları sadece inci boncuk dizmekten ibaret değildir.

Takı takmaya tasarıma meraklı hanımlar dilerseniz "takı kullanmada püf noktalar" konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri