Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar

M

Misafir

Forum Okuru
Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar
tala karınca yumurtası yağı kullanıcıları karınca yumurtası yağı kullanıcıları tala forum forum
Tala Karinca Yumurtasi Yagini Kullanmadan Once Uyarilari Okuyun:

Tala Karinca Yumurtasi Yagini 'nın hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içermektedir, bundan dolayi yüzünüz de dahil olmak uzere vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe tala karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız artik mümkün.

Tüyleri aldıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş yaparak veya tahriş olan alani soğuk suyla yıkadiktan sonra bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın.

Unutmayın Tala Karinca Yumurtasi Yagi tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Cevap: Tala Karinca Yumurtasi Yagi Uyarilar

teşekkürler rüyamcımm.. Ya denicem ama korktum kullanan varsa bize memnun kalıp kalmadığını anlatabilirmi ??

ben kullanıyorum. alerjik bu fonksiyonuda yok. Ağda dan sonra sürüyorum. 3 gün üstüste yapmak lazım. Menmunum. kıllarda zayıflıyor.

Yeni doğan bebeklere sürerlermiş eskiden. az kılı olsun diye. Anneleriniz bilir. bende annemden duydum.:)

annem bebekken bana karıncanın yumurtalarını sürmüş yanlız bana ters tepti:hhh:şu anda yağını kullanıyorum ve memnunum:D

ben kullandım
hatta sordum kendi kendime
bu kremi yapmak için kaç karıncanın yumurtası telef oldu diye
ama bana iyi bir etki yaptığı söylenemez

Geri