Tarot Avalon Destesi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Tarot Avalon Destesi
merlin tarot kartları
meleklermakani4-6815.jpg

Fantezi Avalon Destesi , King Arthur ve şövalyeleri ve şövalye efsanelerini kapsar. 78 karttan oluşur. Bu kartlardaki güzel kartları bir fantastik ortaçağ ayarı güzelleştirmiştir.

Kartlarda ışık ve çağdaş uygarlık yansıtan karanlık bir dünya. Ayrıca diğer kartlarda olduğu gibi İyi ve kötüler var yine. Avalon Tarot, Hıristiyan ve putperest sembolleri ile karşılaştırılır. Destede, genç ve saldırgan stil dizayn bulunur. Buda doğrudan Onüçüncü yüzyıl Fransız geleneği esinlenildiğini gösterir.

Tarot bize daha net semboller aracılığıyla bizim yolculuk görmenize yardımcı olur. Ne daha iyi? kimler tanıdık? gibi sorulara sembollerle cevap alırız. Kartlarda King Arthur, güzel Guinevere, Merlin, Lancelot , Avalon ve tüm diğer sakinlerin hayatlarını içeren ve yaşamın en derin hayal kırıklıklarıyla göstermektedir. Bu bilgeliği kartlarla yoğunlaşıp deneyerek kazanabilrisiniz..

Bakın nasıl hayatımızdaki sevgi ve trajedileri yansıtır kartlar, zafer, kişisel üzüntü ve kaderg ibi anlaşılmaz eylemler bu güçlü çekici Avalon destesinde mevcut. Bu kartlar hayatımızı anlamak ve gelecek için yol öğrenmemizi sağlar.

valla abla hayatta anlamadigim birsey varsa oda tarot'tur :)

bir karttan neler cikarabiliyorsunuz hayret ediyorum, ve cok saygi duyuyorum Tarot'a bakabilen insanlara :)

Bundanda pek bisey anlamadim, ama ne yalan söylim cok ilginc birseye bezio :)

Tsk ederim paylastigin icin abla :kiss:

Kartlarda simge ve semboller hep bir olayı temsil ediyor. Açılımı yapanın ne hissettiği de eklenince güzel şeyler oluşuyor.:handanca:

Geri