Teoman - Sonbahar Rüzgarları

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Sonbahar Rüzgarları
düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştim biliyorsun seni ben
sonbaharda sevmiştim

her sonbahar gelişinde
düşen sarı yapraklarla
kuru dallar arasında
sen gelirsin aklıma

rüzgarlı düşen yapraklar

daima senin hayalin yine bir sonbaharda
geleceksin sen bana

her son bahar gelişinde
düşen sarı yapraklarla
kuru dallar arasında
sen gelirsin aklıma

Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 3) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR
sonbahar rüzgarları akor teoman sonbahar rüzgarları akor teoman tab tab Giriş: E-Esus4 Am...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - İstanbulda Sonbahar - AKOR (versiyon 1) Teoman - İstanbulda Sonbahar - AKOR (versiyon 1)
Am ----------0-----------0----- -------1-----1-----1-------- ----2-----------2----------- ---------------------------- --0------------------------- ---------------------------- Am Dm Am Mevsim...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - İstanbul'da Sonbahar - TAB (versiyon 1) Teoman - İstanbul'da Sonbahar - TAB (versiyon 1)
teoman istanbulda sonbahar tab istanbulda sonbahar tab mevsim rüzgarları piyano notaları keman notaları mevsim rüzgarları ne zaman eserse o zaman hatırlarım...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 4) Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 4)
Am Dm Mevsim rüzgarları ne zaman eserse Am o zaman hatırlarım G Am çocukluk rüyalarım...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 3) Teoman - İstanbul'da Sonbahar - AKOR (versiyon 3)
istanbulda sonbahar akor istanbulda sonbahar nota teoman notaları notaları teoman akor Am Dm Mevsim rüzgarları ne zaman eserse Am...
Akor-Tab-Nota 0