Terazi Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Terazi Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi
terazi burcu ekim ayı ekim ayı terazi burcu 2010
meleklermekani7-5296.jpg
meleklermekani70-2121.jpg
meleklermakni700-7189.jpg

Terazi Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Kule Karı , tamamıyla sizin dışınızda gelişen ani ve beklenmedik zorlayıcı, yıkıcı değişimleri ifade eder. Hayatınızın tüm kontrolünü aniden yitirebileceğiniz, insani irade ile hiç bir yaşanana engel olamayacağınız bir sürecin habercisidir. Korkunun getirdiği bencilliğe kapılmamak en önemli gereksinimlerdendir.. Yaşadıklarınızla tekrar başa döndüğünüzde, aslında kadar boş olduğunu, evrensel olanın karşısında ne derece çaresiz olduğunuzu bir kez daha görürsünüz.

Gücünüzün artacağı, yapabilirliklerinizin genişleyeceği ve farkındalığınızın yükseleceği bir döneme giriyorsunuz. Düşündüklerinizi kendinize saklamayın paylaşın, sonuçlarının olumlu olduğunu göreceksiniz. Gelişmeye hizmet eden bir öğreticilik misyonunu yüklenmekten kaçınmamalısınız. Yapılması gerekenlerin sorumluluğunu üstlenip, iradenizi uygun şekilde kullanırsanız, başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.

Tılsım Yedilisi, hayatınızın maddi ya da manevi alanına ait bir bilanço çıkartmanız gerektiğinin işaretcisidir. Ufak bir dönüm noktasına işaret eden Tılsım Yedilisi, çalışmalarınızın, emeklerinizin ilk meyvelerini artık toplamaya başlayabileceğinizi de sembolize eder. Elinizdekilerle ve yeni kazandıklarınızla yaptığınız değerlendirmeler sonucunda, yeni hedeflerin saptanması da söz konusudur. Alternatiflerin çoğaldığını görmek ve emeğinizin karşılığını alabilmek rahatlamanıza yardımcı olacaktır

Bu ayki size sözüm:
Dualarınıza dikkat edin, gerçekleşebilirler

Geri