Terazi erkeği severse nasıl davranır sevdiğine ?

• Konbuyu başlatan Sevdehsv
  • Başlangıç tarihi
S

Sevdehsv

Forum Okuru
Terazi erkeği severse nasıl davranır sevdiğine ?

Terazi erkeği severse nasıl davranır melek kadınlar kulübü terazi erkeği sevdiğini nasıl belli eder forumda.​

Arkadaşlar benim erkek arkadaşım var burcu terazi. Henüz 3 aydır birlikteyiz yani tam emin olamıyorum da acaba terazi erkeği severse nasıl davranır? Terazi erkeği sevdiğini nasıl belli eder? Biraz ilgi de istiyor sanki fazla vakit geçirmek istiyor benimle ama ikimizin de başka hayatları var şuan 24 saat onunla da olamam ya.

Merhabalar
Terazi erkekleri biraz ilgi istiyorlar evet belki de erkeklerine has bir durum değildir bilemiyorum ama ilgi istedikleri kesin terazilerin. Ona ilgi gösterdiğiniz taktirde daha emin ve sevgisini açıkça ifade edecektir ama tam tersi olursa yani siz mesafeli olursanız o da soğuyacaktir sizden. Normalde de böyledir aslında ilgi görmediğimiz zaman biz de mesafemizi artırıyoruz değil mi? Terazi Burcu erkeği aslında kolay vazgeçen bir burç değildir sevdiklerinin onu sevdiğine eminse o da sevdikleri için her şeyi yapar. Terazi erkeği severse nasıl davranır? Gerçekten seviyorsa ince davranır özel alanlariniza saygı gösterir aslında. Ama dediğim gibi ilgi de çok bekler kendisinden başka bir şeyle ilgilenilmesinden de hoşlanmaz.

Burçlarına göre erkekleri nasıl tanırsınız? Hemen aşağıdaki linkten yazımızı inceleyebilirsiniz. "Burçlarına göre erkekleri tanıma kılavuzu" yazımızı inceleyerek detaylara ulaşabilirsiniz.

Geri