Ters ilişki sonra hamilelik belirtileri hamilemiyim ?

Merhaba arkadaşım iyi niyetle yaklaştığınız kurduğunuz cümlelerle ortada. Ama arkadaşımız çocuk değil 21 yaşın da . 16 yaşın da evlendim asıl ben cahildim. Sanıyordum ki bir öpüşmeyle hamile kalınıyor :D Bunları niye yazıyorum. Bizim burda amacımız insanlara elimizden geldiğince yardım etmek. Nasihat isteyene nasihat, tavsiye isteyene tavsiye de bulunuyoruz. Genel de sizin gibi yaklaşanlara ters tepki oluyor .Şimdi bu arkadaş nasihat değil tavsiye istemiş. Bizde gereken cevabı vermişiz. Umarım yaklaşımınız ters tepkiye yol açmaz. Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederiz.

Gerçekten niyetim iyi kimseyi yargılamak değil yazıyı okuyunca bir abla olarak içimden geldiği gibi yazdım
Herkesin kendi hayatı istediğini yapmakta özgür
sadece yazdıklarımı okuyup düşünmesini istemiştim

Gerçekten niyetim iyi kimseyi yargılamak değil yazıyı okuyunca bir abla olarak içimden geldiği gibi yazdım
Herkesin kendi hayatı istediğini yapmakta özgür
sadece yazdıklarımı okuyup düşünmesini istemiştim

Ben hassasiyetinizin farkındayım ki bunu da yorumum da belirttim. Art niyet taşımadığınız ortada . Fakat işte böyle yaklaşımlar bazen ters tepebiliyor kişileri rahatsız edebiliyor..

Merhaba bende 10 gün önce felan erkek arkadaşım ile ters ilişkiye girdim boşalma oldu fakat içime ya da vajinama değil orda kağıt vardı ona boşaldı erkek arkadaşım. Ama ben yine de hamileli riskinden korkuyorum. Erkek arkadaşımın başının etini yedim resmen eminmisin ön tarafıma gelmediğine diye eminim dedi. Adetimi zamanında oldum fakat önümüzdeki ay gecikmez inşallah. Bir şey olur mu sizce psikolojim alt üst oldu resmen . Nolur yardım edin

Merhaba bende 10 gün önce felan erkek arkadaşım ile ters ilişkiye girdim boşalma oldu fakat içime ya da vajinama değil orda kağıt vardı ona boşaldı erkek arkadaşım. Ama ben yine de hamileli riskinden korkuyorum. Erkek arkadaşımın başının etini yedim resmen eminmisin ön tarafıma gelmediğine diye eminim dedi. Adetimi zamanında oldum fakat önümüzdeki ay gecikmez inşallah. Bir şey olur mu sizce psikolojim alt üst oldu resmen . Nolur yardım edin

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Kuşkunuzu gidermek adına test yapabilirsiniz.

Merhaba bende erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdim boşalma oldu ama içime yada vajinama değil adet olmama az kaldığında göğüslerimde ağrı hissederdim ama bu sefer ağrı hissetmiyorum ters ilişkinin bi etkisi olabilir mi hamile kalma olasılığım var mı

Geri