Tığ İşi Yeni Lif Modelleri hepsi el emeği melekler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tığ İşi Yeni Lif Modelleri hepsi el emeği melekler

Tığ İşi Yeni Lif Modelleri

Hepsi birbirinden güzel ve hepsi hemen hemen el emeği ve göz nuru arkadaşlrım. bunların otomatik makinede işleneni yok heralde mutlak suretle elde işlenmesi gerekiyor. Banyoların vazgeçilmezi örneğin benim eşim öyle sert olacak yüne yakın olacak başka şeyle asla banyosunu yapamaz. Bizler bunları genelde evlerine katkıda bulunmak için işleyen pazarlalrda sosyete pazarlarında ya da otobüs duraklarında market fırın önlerinde bulunan kadınlardan alıyoruz. Hem iyi bir iş yapıyoruz onların bütçelerine katkıda bulunarak hem de işimiz görünüyor.

Tevellütü Eskiler İşleyebiliyor ama ben hayır

Evet yaşı biraz büyük olan kızlarımız özellikle okumayanlar örneğin yirmi yıl kadar önce annelerimiz tarafından gösterilerek bunlar çeyizler için hazırlanıyordu. Günümüzde artık bu el emeğini yapmayı becerebilen kadın sayısı azaldı. Belki de ileride komple gidecek ve bir kez daha tığ işi banyo örgüsü modeli bulamayacağız. Emeksiz maselef yemek olmuyor. İnsan emeğinin içinde olduğu harika işlenmiş şeylere ben mi bayılıyorum yok sa sizler de benim gibi misiniz. Örneğin kız bebekler için işlenmiş şu örgülü patikler sizlere nasıl geliyor harika değil mi ?

Ya da erkek bebekler için hazırlanmış örgü bere modelleri takımları onlara ne dersiniz. Gerçi Bu örgü bere modellerinin artık makinelerden çıktığını biliyoruz ama elde işlenenleri de var. Ben yapılışı nasıl malesef bilmiyorum. Emin olun baba anneler aile büyükleri terki diyar ettiklerinde sadee otomatik hazırlanmış olan modellerle karşı karşıya kalacağız. Emek yok işte :)

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar banyoların da önemli bir ihtiyacı olan lif modelleri farklı renk ve modeller ile bayanların yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor.
Sizler için bu yazımız da en yeni tığ işi lif modelleri ile ilgili görsel örnekleri paylaşıyoruz.

Bu arada görselleri www.google.com.tr üzerinden arama yaparak buldum kızlar. Büyük sitelerde de belki ele emeği işlemelerini satanlar vardır. Bir araştırayım dedim BURADAKİ sitede çok sayıda otomatik makinalardan çıkmış olanların yanı sıra el emeği liflerde var inceleyip satın da alabilirsiniz.

Tığ İşi Yeni Lif Modelleri Görselleri

tığ işi yeni lif modelleri_ (1).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (2).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (3).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (4).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (5).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (6).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (7).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (8).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (9).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (10).jpg
tığ işi yeni lif modelleri_ (11).jpg