Toppik şampuan kullananlar yorumlarınızı bekliyorum?

K

Kevser6889

Forum Okuru
Toppik şampuan kullananlar yorumlarınızı bekliyorum?

Toppik şampuan kullananlar Melek kadınlar kulübü toppik şampuan yorumları forum'da.​

Arkadaşlar eşim bir tane şampuan almış gelmiş ismi toppik şampuan siyah bir tüplü kutu içerisinde ve incelmiş ve güçsüz saçlar için çok iyi geliyormuş içerisinde konsantre keratin proteinleri yer alıyormuş bu toppik şampuan kullananlar varsa yorumda yazabilirler mi nasıl bir şampuan olduğunu? Yani kullananlar memnun kalmışlar mı acaba merak ediyorum gerçekten uzun süreli kullanımda fayda sağlıyor mu?

Merhabalar
Ben de toppik şampuan hakkında bir bilgim yoktu fakat internetten sizin için araştırmalar da bulundum yorumları okudum. Toppik şampuan özellikle içerisinde bulunan konsantre keratin olduğu için saçı ve kafayı derinden temizleyerek besler ve bakım sağlar.

Zayıf ve cılız saçlarda özellikle dolgunluk sağladığına yönelik yorumlar var. Piyasadaki normal şampuanlara göre hafif biraz pahalı ama yorumları çok güzel değerlendirilmiş saçları uzattığı yönünde hacım kazandırdığı yönünde yorumlar var. Bu arada içeriğinde paraben ve sülfat da içermediği yazıyor çoğu kişi şampuan alırken belki dikkat edebilir bu konuya belirtmek istedim.

Bioblas konusunda da çok sorulan gelmekte dilerseniz aşağıdaki linkten o sorulardan birini paylaşalım. "Bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar dökülmeleriniz azaldı mı"

Geri