topuklu ayakkabı giyenlere faydalı öneriler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
topuklu ayakkabı giyenlere faydalı öneriler
rüyada yüksek topuklu ayakkabı giymek rüyada topuklu ayakkabı giymek scholl modelleri terlik
Birçok kadının ortak derdi şu yüksek topuklu ayakkabılar ve verdikleri rahatsızlık.

Bazen ortamına göre istemesekte yüksek topuklu ayakkabı giymek zorunda kalırız ve ayak problemi olan kişiler için bu işkence veren bir durumdur.. Vücudun ağırlığını taşıyan ayaklar bir süre sonra taşıyamaz hale gelir ve ayaklarda müthiş ağrılar şişmeler oluşmaya başlar

işte özellikle yüksek topuklu ayakkabı giymek zorunda olanlar ve ayakları rahatsız olanlar için nette gezinirken biz bayanlar için çok güzel bir ürün gördüm kızlar.Bu ürünle yüksek topuklu ayakkabı giyip ağrılara sızılara son veriyorsunuz:tik:
şimdi size ürünün tanıtımını yapmak istiyorum

party-feet1-3207.jpg

Scholl, yüksek topuklu ayakkabı ve terlik giyenler için yeni bir ürün çıkardı. Party Feet Şeffaf Silikon Ayak Yastığı, yüksek topuklu ayakkabılarda, parmakların hemen arkasına gelen bölümde, ayakkabının içerisine yerleştiriliyor. Böylece ayağın o bölgesine gelen basıncın etkisini azaltarak, sürtünmeyi gideriyor ve yastık görevi görüyor. Şeffaf olması nedeni ile dışarıdan fark edilmiyor ve yıkanıp tekrar kullanılabiliyor.Yüksek topuk ıstırabına son!
Kadınların en büyük dertlerinden birisi yüksek topuklu ayakkabılardır. Acı çekeceğimizi biliriz ama estetik açıdan da asla vazgeçemeyiz.
Bu ürünün faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;
Jel, varlığı belli olmaz
Kaymayı önleyen yapısı ile yerinden kaymaz
Tekrar kullanılabilir, yıkanabilir, nasır oluşumunu engeller

Geri