Tozlunun büyük beden gecelikleri nasıl kullananlar var mı?

• Konbuyu başlatan leman.1
  • Başlangıç tarihi
L

leman.1

Forum Okuru
Tozlunun büyük beden gecelikleri nasıl kullananlar var mı?

Tozlu büyük beden gecelik melek kadınlar kulubü büyük beden fantazi gecelik tozlu forum'da.​

Kızlar bende biraz kilo var gecelik giymek bile istemiyorum. Göbekler basen kalça bacaklar fena bende. Kendime güvenim azaldı eşimin yanında bir gecelik filan giyemez oldum yaa. Her yerim pırtlıyor geceliklerden. Tavsiye edebileceğiniz büyük beden böyle etrafımı gizleyen en azından fazlalıkları gizleyen gecelikler var mı? Tozlu büyük beden gecelik kullananlar var mı nasıl hoş mu?

Merhaba
Tozluya baktığınızda zaten büyük beden modeller de bulunuyor gecelik modelleri arasında. Modellerde tam olarak zaten büyük beden gecelikler kadınlar için sunulmuş. Siz de kendinize uygun olan beğendiğiniz modeli gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz sanıyorum. Saklamak istediğiniz bölgelerinize özel modeller de bulunuyor. Örneğin göbek kısmını gizlemek istiyorsanız biraz bol önü etekli modelleri tercih etmelisiniz. Tozlu ürünleri güzeldir gecelik almadım bilmiyorum ama giyim ürünleri çok güzel beğenerek de giyerim hala. Fiyatları da uygun bence beğendiğiniz modeli alıp deneyin değişim iade de olduğu için sorun olmayacaktır.

Hamiş anne adaylarımız için de lohusa pijama takımlarını inceleyebilir fikir edinebilirsiniz. Hamiş anne adayları hemen aşağıdaki linkten modelleri görebilmeniz mümkün. ''Lohusa gecelik pijama takımı'' modelleri hemen linkte.

Geri