türkçe gibi okuyun...

sementha

Yeni Üye
Üye
türkçe gibi okuyun...
Türkçe gibi okuyun I run each teen me?
- A wet each team.

- I run each make is tea your sun each. - Higher them in each team.
- Catch bar duck each teen?
- On bar duck each team.
- Why hi one why
alıntı..

sementha

Yeni Üye
Üye
Cevap: türkçe gibi okuyun...
türkçesi...........
AYRAN İÇTİN Mİ?
EWET İÇTİM
AYRAN İÇMEK İSTİYORSAN İÇ
HAYIR DEMİN İÇTİM
KAÇ BARDAK İÇTİN
ON BARDAK İÇTİM
WAY HAYWAN WAY

Hizbul Masun Duası nedir Fazileti Türkçe Okunuşu Videosu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Türkçe anlamları ile İngilizce doğum günü mesajları Türkçe anlamları ile İngilizce doğum günü mesajları
Sosyal paylaşım ağların da, facebook, instagram yada whatsapp üzerinden sevdiğiniz kişilere en popüler ingilizce doğum günü mesajları göndererek onları çok mutlu edebilirsiniz. Paylaştığımız ingilizce doğumgünü mesajlarının Türkçe anlamlarını da...
Güzel Sözler & Mesajlar 0
Türkçe dil etkinlikleriyle nasıl beyin fırtınası yaparız? Türkçe dil etkinlikleriyle nasıl beyin fırtınası yaparız?
Küçük yaş gruplarında hayal güçleri oldukça gelişmiştir. Pek çok öğrenci düşündüklerini kolaylıkla dile getirirken kimileri bu becerilerini yeterli düzeyde kullanamazlar. Peki bu gibi durumlarda neler yapabiliriz? Öğrencilerin hayal güçlerini...
Egitim 0
Kuranı Arapça mı Türkçe mi okumalıyız? Kuranı Arapça mı Türkçe mi okumalıyız?
Fi sebilillah (Allah’ın yolunda) işlenilen en küçük bir iş ve amel bile neticesiz ve faydasız kalmaz. Hele de Kur’an okumak gibi kainatın en büyük bir hadisesi, hiç sevapsız kalmayacaktır. Kur’an'ı Kerim’i açıp yüzüne bakmak bile sevap...
Tüm İslami Bilgiler 6
Namaz Türkçe kılınmazmı? Namaz Türkçe kılınmazmı?
Neden namazı arapça kılıyoruz ? Türkçe kılınsa olmuyormu ?
Bilmedikleriniz 2
Hizbul Masun Duası nedir Fazileti Türkçe Okunuşu Videosu Hizbul Masun Duası nedir Fazileti Türkçe Okunuşu Videosu
Hizbul Masun duası fazileti, Hizbul masun duasının türkçe okunuşu ve okunuş videosu arapçası ve tüm açıklamaları bu konumuzdan bulabilirsiniz. Dünya'da yaşayan biz insanların Rabbimiz ile tek aracıdır dualar. Hizbul Masum duasının Şimdi...
Dua Ayetler Hadis 1