Tükenmez kalemi ne çıkarır arkadaşlar lütfen acil yardım?

F

Fatmamurdana

Forum Okuru
Tükenmez kalemi ne çıkarır arkadaşlar lütfen acil yardım?

Tükenmez kalemi ne çıkarır Melek kadınlar kulübü tükenmez kalem boyasını ne çıkartır forum'da.​

Kızlar bizim küçük yaramaz bütün koltukları tükenmez kalemle çizmiş ben bu lekeleri nasıl çıkaracağım bana bir fikir verin lütfen çıldırmak üzereyim. Tabii ki koltuklarla kalmamış duvarlarına tükenmez kalemle çizilmiş boydan boya tükenmez kalem boyasını ne çıkartır? Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı neler dediniz ve hangileri başarılı oldu.

Merhabalar
Çocuklar işte bazen yaramazlık yapabiliyorlar. Ama tabii böyle bir şey yaptıkları için de kizmamak gerekir sonuçta eşya alınır ama çocuklar alınamaz. Gelelim sorununuza. Tükenmez kalemi ne çıkarır? Bir yerde saç spreyi ile tükenmez kalemin izinin çıktığını yardım saç spreyini tükenmez kalemin izin üzerine sıkıyorsunuz ve bir peçete ile silmeye çalışıyorsunuz gerçekten çıkarıyor. Bir başka yöntem de bulaşık deterjanı bulaşık deterjanı süngeri sıkıp köpürtüp duvardaki ve koltuktaki tükenmez kalem izini yok edebilirsiniz ama bulaşık deterjanı sanırım nubuk kumaş da daha etkili oluyor diğer kumaşları bilemiyorum. Hemen aşağıya bir video bekleyeceğim onunla izleyerek deneyebilirsiniz.

Kadınların korkulu rüyası mobilyaları ev eşyalarına zarar gelmesi. Aşağıya size yararlı bir ilk daha bırakıyorum mutlaka inceleyin. "Mobilyadaki mum lekesi nasıl çıkar"

Geri