Tulip Etek Nedir? Tulip etekler nasıl giyilir?

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Tulip Etek Nedir? Tulip etekler nasıl giyilir?
kalem etek nasıl giyilir etek üzerine ne giyilir üstüne ne siyah üzerine kalem üstüne
Valla ben ilk defa duydum Tulip Eteği...Belki duyanlarınız vardır yada benim gibi ilk defa duyanlar için Tulip etek nedir? Nasıl Giyilir ve Giyerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? buyrun okuyun kızlar :tik:

tulip-etek9-2942.jpg

Tulip etekler nasıl giyilir?
Tulip etekler kalem eteklere iki fark haricinde çok benzerler Kalçaları daha geniştir ve çoğunlukla daha kısadırlar Tulip eteklerin belleri dardır kalçadan ise pililer katlarla balon gibi genişler ve bacaklara doğru daralarak inerler Genelde dizin üstünde boyları tercih edilir
Tulip etek giyerken nelere dikkat etmek gerekir?

Vücut şekli:
Tulip etekler medium bedenden zayıf vücut ölçülerine kadar olan bayanlara daha çok yakışır Kalçadaki balon biçimi kalçalarında ya da alt karın bölgesinde fazlalıkları olanlar için uygundur Ancak doğru görünüm için her şeye rağmen bu bölgelerde muhakkak bolluk olmalıdır

tulip-etek3-3551.jpg

Tulip eteklerle üstler:
Tulip etekleri ya kısa ya da ince eteğin içine iyice sokulabilecek üstlerle kullanmalısınız Pilileri ve detayları asla kapatılmamalı Daracık bir bluzla üzerine kısa bir hırka ya da bir blazer kullanabilirsiniz ama sakın düğmelerini kapatarak şişkinlik oluşturmayın ve stilinizi ortada bırakın görülsün

tulip-etek2-1484.jpg

Tulip etekler ve ayakkabılar:
Bacaklarınızın daha uzun görünmesi için topukluları tercih etmelisiniz
Eğer eteğiniz günlük ve modern bir hava da ise balerinle de kullanabilirsiniz…

Tulip etekler ve çoraplar:
Tulip etekler her sezon için uygundur Bahar ve yaz günlerinde çıplak bacaklarla giyebilirsiniz Daha soğuk aylarda ten rengi çorapla ya da eteğinizle aynı renkte çorap ve topuklu ayakkabılarla kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz

tulip-etek-7851.jpg

tulip-etek4-9806.jpg

tulip-etek5-3367.jpg

tulip-etek7-3099.jpg

tulip-etek1-5691.jpg

tulip-etek8-8716.jpg

tulip-etek6-7381.jpg

Selamlar buradaki etekleri nereden satın alabilirim. Ankarada ikamet ediyorum. Özellikle en baştaki eteği almak istiyorum. Cevaplar için teşekkürler.

Geri