Tüp bebek tedavisi olanlar yardım Gebelik var mi bende

Kadriye2727

Yeni Üye
Üye
Tüp bebek tedavisi olanlar yardım Gebelik var mi bende
Meraba arkadaşlar ben size birşey sormak istiyorum 2 yıldır evliyim tüp bebek tedavisi görüyoruz 2 3 aydır adet görmüyorum baş dönmesi var bide baş ağrısı sabah kalktığımda da kasiklarimsızlıyor gosum sis ve aşırı derecede soğuk ter döküyorum acaba hamilemiyim inş oyledır okudunuz için teşekkür ederim

Yaşadığınız belirtiler hamileymişsiniz gibi dursada genelde bu belirtileri psikolojik olarak kendi kendinize de yaşıyor alabilirsiniz. Hiç test yapmadınız mı ?

Yaşadığınız belirtiler hamileymişsiniz gibi dursada genelde bu belirtileri psikolojik olarak kendi kendinize de yaşıyor alabilirsiniz. Hiç test yapmadınız mı ?
1 ay önce idrar testi yaptım ne negatifti ondan sonra yapmadım hastaneyede gitmedim inshamileyimdir ama piskolojik degül eminim

Kadriye Selamlar, Bir ay önce test yaptınız negatifti diyorsunuz bir kez daha test yapmayı düşündünüz mü ? Adetiniz kaç gün geçti acaba ?
2 ay dan fazla geçti yine hayal kirikılığına uğramak istemedim eşime bir kaç defa kan testine gidelim dedim oda yoktur hiç üzmeyelim kendimizı dedi doktora gidelim dedi ama bende ona gitmeye korkuyorum bende birşey çıkar diye

Geri