Turkcell İçin Çalarken Dinlet Şarkısını Nasıl Değiştireceksiniz ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Turkcell İçin Çalarken Dinlet Şarkısını Nasıl Değiştireceksiniz ?
Turkcell Çalarken Dinlet Şarkısı nasıl değiştirilir

turkcell çalarken dinlet şarkı değiştirme

turkcell çalarken dinlet

Eğer Turkcell kullanıcısı iseniz ve Çalarken Dinlet servisinden yararlanıyorsanız, turkcell çalarken dinlet şarkı değiştirme konusunda şimdi vereceğimiz bilgilerle istediğiniz parçayı çalarken dinlet olarak ayarlayabileceksiniz. İşte turkcell çalarken dinlet parça değiştirme bilgileri...

turkcell-13e.jpg

Dilediğiniz ücretsiz ÇalarkenDinlet’lerden birini seçmek için;

8060'ı arayabilir, ÇalarkenDinlet sitesini ziyaret edebilir, ÇalarkenDinlet kodunu yazıp 8060’a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
** özelliğiyle, aradığınız kişi telefonu açmadan 2 kez Yıldız ( * ) tuşuna basarak, dinlediğiniz ÇalarkenDinlet’i kendi ÇalarkenDinlet’iniz yapabilirsiniz!

GENEL yazıp ÇALARKENDİNLET kodunuzu yazıp 8060'a göndererek veya 8060'ı arayarak servisinizi kullanabilmek için gerekli ayarları kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca sitedeki “Ayarlarım” menüsünden de servisinizin kullanım ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

İptal etmek için;
​IPTAL CALARKENDINLET yazıp 7777’ye göndermeniz yeterli.

İstedigim calarken dinlette ki muzigi yanlislikla iptal ettim geri alamiyom Demet akalin koltuk bu sorunun giderilmesini istiyom tekrar bu parca calsin arayana dinlet olarak

İstediğim şarkıyı bulamıyorum çalarken dinlette neden yok tüm parçalar aradığımı bulamıyorum

Geri