Turp suyu kürü ile saçlar uzuyor

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Turp suyu kürü ile saçlar uzuyor
saca turp suyu kara turp saç siyah saç kürü saçlara suyu
Saçlarım uzamıyor bakımsız gözüküyor, sarılarım soluk, saçlarım parlamıyor diyorsanız… İşte size turp suyundan gelen mucize. Sadece 1 haftada 2 cm uzayan saçlara sahip olun…
Turp suyu:
Bir adet siyah turp rendelenir, 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyun ılıması beklenir. Ilıdığında bir adet yumurtanın sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir ardından strechlenir ve herhangi bir havlu ya da bezle baş bağlanır. 1-2 saat beklenilir ve banyoya giderek suyun sıcak olmamasına dikkat edilerek soğuk ya da ılık suda saçlar şampuanla bi güzel yıkanır.Ilk hafta 2 günde bir bu işlemi tekrarlamak daha faydalılı olacaktır. Sadece bir hafta sonra saçlarınızın 1-2 santim uzadığına şahit olacaksınız. İlk hafta saçlarınızın belirgin bir parlaklığa, canlılığa kavustuğunu sonraki hafta ise hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz.

Başlangıçda saç dökülmesi yapması sizi endişelendirmesin işe yaramayan saçları atıyo yerine daha gürleri çıkıyor bir hafta sonunda 50-100 tel dökülen saçlarınizın yerine 5 – 6 tel dökülmeye başlıyor. Bu işlemi ilk bir kaç haftadan sonra gün aşırı daha sonra hafta da bir gün tekrarlamak gerekli.

Tesekkür ederim canim ellerin dert görmesin bizleri aydinlattigin icin tesekkür ederim
uzun saci cok seviyorum daha uzmasi icinde elimden geleni yapiyorum
sanirim bu bilgiler tam benlik :ar4fd:

suanda 18 yasındayım ve 4 sene önce belime gelen saclarımı bi makasla kesmiştim ensede kullandım 2 sene dogal olarak sac küstü vede yawaş yawaş uzamaya başladı omuzlara geldi. suanda belimin ustunde ama uzun değil okadar uzamasınıda barcelona saç yağı sağladı tawsiye ederimm tupla uğraşmayın :):)

suanda 18 yasındayım ve 4 sene önce belime gelen saclarımı bi makasla kesmiştim ensede kullandım 2 sene dogal olarak sac küstü vede yawaş yawaş uzamaya başladı omuzlara geldi. suanda belimin ustunde ama uzun değil okadar uzamasınıda barcelona saç yağı sağladı tawsiye ederimm tupla uğraşmayın :):)

canım barcelona saç yağı dediğin nedir? ve nereden bulabilirim ????

saca turp suyu kara turp saç siyah saç kürü saçlara suyu
Saçlarım uzamıyor bakımsız gözüküyor, sarılarım soluk, saçlarım parlamıyor diyorsanız… İşte size turp suyundan gelen mucize. Sadece 1 haftada 2 cm uzayan saçlara sahip olun…
Turp suyu:
Bir adet siyah turp rendelenir, 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyun ılıması beklenir. Ilıdığında bir adet yumurtanın sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir ardından strechlenir ve herhangi bir havlu ya da bezle baş bağlanır. 1-2 saat beklenilir ve banyoya giderek suyun sıcak olmamasına dikkat edilerek soğuk ya da ılık suda saçlar şampuanla bi güzel yıkanır.Ilk hafta 2 günde bir bu işlemi tekrarlamak daha faydalılı olacaktır. Sadece bir hafta sonra saçlarınızın 1-2 santim uzadığına şahit olacaksınız. İlk hafta saçlarınızın belirgin bir parlaklığa, canlılığa kavustuğunu sonraki hafta ise hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz.

Başlangıçda saç dökülmesi yapması sizi endişelendirmesin işe yaramayan saçları atıyo yerine daha gürleri çıkıyor bir hafta sonunda 50-100 tel dökülen saçlarınizın yerine 5 – 6 tel dökülmeye başlıyor. Bu işlemi ilk bir kaç haftadan sonra gün aşırı daha sonra hafta da bir gün tekrarlamak gerekli.

canım sen denedin mi,,, baya zahmetli bir iş, işe yaradığı kesinse yapayımm.... bir de siyah turp hiç görmedim nasıl bişe, her yerde de yoktur herhalde :( ???

Turbun sedece suyunu mu kullanacağız, posasi ise yaramayacakmi? Suyunun icine bı yumurta sarısı eklenince bu sulu karışım, benim kısa saclarım için cok fazla geliyor, yarısını kullanıp, yarısını da gelecek sefer için azı kapalı cam kavanozda buz dolabında saklasam yine etkili olur mu? Beni aydınlatırsanız sevinirim iyi günler

kızlar ben bu karışı mı kullandım inanın 1 hafta oldu ve gerçekten az da olsa belli oluyor uzadığı. önce inanmadım olur mu böyle saçmalık diye ama inanın çok etkili. sormak istediğiniz bişi varsa facebook tan berfin aksoy lüleburgaz diye bana ulaşabilirsiniz.

Barcelona saç bakım yağını tam 2sene kullandım hiç birşeye yaramadığı gibi kokusu cabası hiç denemeyin bile onun yerine argan yağı ve turp kürü süper oluyor faydasını anlatamam saçım için herşeyi denedim en fark yaratan turp kürü oldu. Tabi beslenmeyle desteklemek lazım siyah turbu mutlaka tüketin hem içten hemde dıştan 1 hafta olmasa bile 2. Hafta farkı göreceksin küsen saç bile sana geri dönecek .şuanda bile saçımda kürle yazıyorum
:-D

Geri