ücretsiz ismek kursları

fırtına

Yeni Üye
Üye
ücretsiz ismek kursları
ismek kursları ismek kurs saatleri almanca kursu ingilizce kurs saatleri ingilizce kursu
ÜCRETSİZ İngilizce kursuna ne dersiniz?

İSMEK ücretsiz kurs vermeye devam ediyor
İSMEK'de diğer yabancı dillerin yanı sıra İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu eğitim verilirken daha önce de üzerinde durulmuş olan en yeni teknikler kullanılmaktadır.

İngilizce eğitiminde kullanılan en son tekniklerden biri olan kullanarak öğrenme tekniği kursun temel eğitim stratejisidir. Nitekim bu amaç için İngiltere’nin önde gelen Üniversitelerinden olan Cambridge Üniversitesi ile işbirliği halen devam etmektedir. Öğrenci merkezli eğitim için özel olarak hazırlanmış kitaplar kurs tarafından tercih edilmiştir. Bu kitaplar merkezi İngiltere’de bulunan Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanmıştır.

İngiltere’de İngilizce eğitimi gören ve yurt dışından gelen öğrenciler için özel olarak hazırlanmış kaynak kitaplar bütün İSÖEK'in bütün kurslarında kullanılmaktadır. Bu kaynak kitaplarla birlikte öğrencilere verilmiş olan CD’ler öğrencilerin ana dili İngilizce olan insanlar tarafından telafuzları doğru öğrenmeleri için kullanılmaktadır.

Kurumda diğer dil kurslarında olduğu gibi kur sistemi mevcuttur. Bir öğrenci öncelikle İngilizce’nin temel mantığıyla tanıştırılır. Daha sonra bu temel üzerine daha detaylı bilgiler eklenir. Ve son kuru bitiren öğrenciler genel İngilizce’ye hakim bir şekilde sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Her kurun sonunda yapılan sertifika sınavlarının sonunda öğrencilerin öğrenim seviyelerini belirlenerek kendilerine o kurun sertifikaları verilir. Kurum, Halk Eğitim Merkezleri ile koordineli çalıştığı için alınacak sertifikalar da Halk Eğitim Merkezi onaylıdır.

Geri