Üstüne görme nasıl anlaşılır Hamile olabilir miyim

M

Merveee11111

Forum Okuru
Üstüne görme nasıl anlaşılır Hamile olabilir miyim
Lütfen cevap verebilir misiniz? Ben Aralık 21de eşimle ilişkiye grdm Ogün kan geldi akşamına adetim başladı , ve birdaha birlikte olmadık 21 ocakta tekrar adet gibi oldum ilk gün kahverengi çamur gibiydi ikinci günde öyleydi ama kanliydi , adetimi 3 gün kaldı kahverengi leke geldi bu durumda ben o günden beri ilişkiye girmedik hamile olma olasiligim varmı üstüne görmüş olabilirmiyim

Lütfen cevap verebilir misiniz? Ben Aralık 21de eşimle ilişkiye grdm Ogün kan geldi akşamına adetim başladı , ve birdaha birlikte olmadık 21 ocakta tekrar adet gibi oldum ilk gün kahverengi çamur gibiydi ikinci günde öyleydi ama kanliydi , adetimi 3 gün kaldı kahverengi leke geldi bu durumda ben o günden beri ilişkiye girmedik hamile olma olasiligim varmı üstüne görmüş olabilirmiyim

Hayır hamile kalma ihtimaliniz yok. İlk ilişkiyi denk getirmişsiniz tamda adet gnüne onun sonrasında birlikte olmamışsınız ve 21 ocakta tekrar edit olmuşsunuz. Yani anlayacağınız iki kere adet olmuşsunuz zaten. Kahverengi lekeye bakarak o günden bu yana ilişkiye de girmeyerek bebeği nasıl yapmayı düşünüyorsunuz :)

Hamile değilsiniz üstüne görme çok nadir bir durumdur malesef hamiş değilsiniz.

Hayır hamile kalma ihtimaliniz yok. İlk ilişkiyi denk getirmişsiniz tamda adet gnüne onun sonrasında birlikte olmamışsınız ve 21 ocakta tekrar edit olmuşsunuz. Yani anlayacağınız iki kere adet olmuşsunuz zaten. Kahverengi lekeye bakarak o günden bu yana ilişkiye de girmeyerek bebeği nasıl yapmayı düşünüyorsunuz :)

Hamile değilsiniz üstüne görme çok nadir bir durumdur malesef hamiş değilsiniz.
İkinci kez gelen kahverengi kan üstüne görme mı ki diye düşündüm. Eğer öyle olsaydı şimdiye bı belirti olurmuydu?

Hayır hayır değil iki kere adet olmuşsunuz böyle üstüne görme olmaz... Zaten ilk birliktelikten hemen sonra adet te olmuşsunuz hamile değilsiniz bu kesin.

Hayır hayır değil iki kere adet olmuşsunuz böyle üstüne görme olmaz... Zaten ilk birliktelikten hemen sonra adet te olmuşsunuz hamile değilsiniz bu kesin.
Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama.suam doktora gidemiyorum, bı doktora daha sordum , adet olsanız da küçük bı ihtimal hamilelik olabilir diyor , gelen kahverengi akıntı ,sadece hamilelik kaynaklı mı oluyor , hamile olsam belli olmaz mıydı smdiye kadar ? Lütfen bı yardım

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama.suam doktora gidemiyorum, bı doktora daha sordum , adet olsanız da küçük bı ihtimal hamilelik olabilir diyor , gelen kahverengi akıntı ,sadece hamilelik kaynaklı mı oluyor , hamile olsam belli olmaz mıydı smdiye kadar ? Lütfen bı yardım

Merhaba, hamile olan bir kadın adet görmez. Bir kadın yerleşme kanaması ile adet kanamasını karıştırmaktadır. + Kahverengi akıntı sadece gebelik kaynaklı olmaz. Rahimde kist, miyom, yara lekelenmeye neden olabilir. Verdiğiniz bilgilere göre gebe olmadığınızı belirtelim. Gebe olmadığınıza ikna olmanız açısın dan gebelik testi yapmanızı da öneriyorum.

iyi aksamlar ben de erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama icime bosalmadi ertesi gün hastalandım hamile kalma ihtimalim nedir?

Merhaba, normalde bu ve benzeri soruya şu cevap verilir Adetiniz gerçekleşmiş gebe değilsiniz. Oysa adete bir kaç gün kala birlikte olanlarda gebelik söz konusu olmuştur. ( Düzensiz gerçekleşen ovulasyon )Normalde iki adet dönemi arasında gerçekleşen ovulasyon farklı zamanlarda meydana gelebilir. Adete yakın gerçekleşmiş ise gebelik söz konusu olabilir.

Geri