Üzerlik tohumu nazara iyi gelir mi kullananlar var mı?

• Konbuyu başlatan Eltilerin savaşı
  • Başlangıç tarihi
E

Eltilerin savaşı

Forum Okuru
Üzerlik tohumu nazara iyi gelir mi kullananlar var mı?

Üzerlik tohumu kullananlar melek kadınlar kulübü üzerlik tohumu nasıl kullanılır forum'da.​

Kızlar çok sıkıntılarım var kaynanam gorumcelerim ektim sanki kıskanıyorlar eşimle beni. Aşırı kıskançlık var artık kendileri mutlu olamadiklari için mi bilemiyorum ama aramız da hiç iyi değildi ama eşimle de aramızda sıkıntılar çıkmaya başladı sanki nazar değiyor bize. Üzerlik tohumu nun yakıldığında nazara göze iyi geldiği söyleniyor acaba üzerlik tohumu alsam nazara iyi gelir mi? Üzerlik tohumu kullananlar ne şekilde kullanıyorsunuz nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız?

Merhabalar
Özellik tohumunun nazara iyi geldiği söylenir fakat çayını demleyerek boğazda biriken iltihap için iyidir derler özellikle balgam atamayanlar üzerlik tohumu sayesinde balgam atabilir akciğer ve göğüs ile alakalı rahatsızlıklarda özellikle öksürük durumlarında rahatlatıcıdır. Üzerlik tohumu kullananlar bilir özellikle rahatlama etkisi sağlar yine hafıza ve beynin daha sağlıklı çalışmasında etkilidir unutkanlık ya da ağzı aynı gibi rahatsızlıklara da savaşır. Siz nazara karşı kullanmayı sormuşsunuz bununla alakalı şu şekilde tarif verebilirim. Hani bilemiyorum etkisi ne derece olur ama denemekte fayda vardır. Üzerlik tohumunu nazardan korumak istediğiniz kişiyi yarı oturtarak üzerlik tohumunu yakıp kişinin başında 3-4 dakika tutsuyu sağdan sola çevirerek iyice ütüleyin daha sonra ayak tabanının altında doğru da hepsi yine yakılarak aynı şekilde yapilir.

Nazara karşı biliyorsunuz ki duaların da etkisi büyük dilerseniz aşağıdaki linki mizden nazar duası bulabilirsiniz. "Nazar duası yazar mısınız" konumuzun linkinden ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

Geri