Uzun bir ilişki için bana ipuçları verir misiniz?

• Konbuyu başlatan Nesemmm
  • Başlangıç tarihi
N

Nesemmm

Forum Okuru
Uzun bir ilişki için bana ipuçları verir misiniz?

Uzun bir ilişki için yapılması gereken 10 şey melek kadınlar kulübü uzun bir ilişki için ne yapılmalı forum'da.​

Kızlar ben 25 yaşındayım şimdiye kadar olan ilişkilerim geneli en fazla 2 ay sürmüştür. Neden böyle oluyor onu da anlamıyorum. Uzun bir ilişki için yapılması gereken 10 şey nedir? Bana uzun bir ilişki için neler yapılır anlatır mısınız? Kısa kısa ilişkiler çok yıprattı beni aradığımı mi bulamadım bilemiyorum.

Merhabalar
Erkek kadın arasındaki uyum çok önemli. Bazen karşınıza çıkan karşı cinsten etkilenebilirsiniz ilk bakışta ama özellikleri size uymayabilir. Uzun bir ilişki için önemli püf noktaları var. Uzun bir ilişkinin ilk basamağı birlikte olmaya başlayacağız kişiyi iyi tanımanız gerekir. Ne kadar iyi tanirsaniz o kadar uyum saglarsiniz özelliklerini bilirsiniz. Sevgi saygı sadakat önemli ve karşılıklı olmalı kesinlikle. Sorunlarınız olduğunda paylasmalisiniz birlikte çözüm aramalısınız.

Hoşgörü ve anlayış çok önemlidir. Tartişacaksaniz bile adabı ile olmalıdır. Kırıcı kaba davranmak yerine öfke kontrolü olmalı ve daha kibar anlayışlı davranmalı. Tabii ki bu kurallar her iki taraf için olursa uzun bir ilişki mümkün olur. Uzun bir ilişki için yapılması gereken 10 şey nedir? Bakalım. Bu arada gözü dışarıda olan erkekler ile ilgili aşağıda yazanları bilmek isteyebilirsiniz melekler bi bakın isterseniz. :)

"Uzun bir ilişki için yapılması gereken 10 şey"​

• Birlikte zaman geçirmek iyi tanımak
  • Karşılıklı saygı sevgi hoşgörü
  • Kibar ve nazik konuşulmalı
  • Problemleri paylaşıp birlikte çözüm bulmak
  • Kırıcı olmak yerine yapıcı davranmak
  • Tartışma bile adabı yerinde olmalıdır
  • Her kavga sonrası bitti deyip arkanızı dönüp çıkmamak gerekir
  • Cinsellik uzun ilişki için en önemli kuraldır
  • Kıskançlığı abartmamak gerekir
  • Karşı tarafı olduğu gibi kabul etmek değiştirmeye uğraşamak gerekir
Uzun bir ilişki için 10 maddede size anlatmaya çalıştık. Mutlu bir evlilik için neler yapılmalı peki? "Mutlu bir evlilik için denenmiş 20 yöntem"

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri