Uzun kazak modeli ve yapılışı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Uzun kazak modeli ve yapılışı
kazak modelleri ve yapılışları uzun kazak modelleri uzun kazaklar ve yapılışları
Hazır havalar serinleyip kış ayları yaklaşmışken sizlere serin havalarda giyebileceğiniz çok hoş bir o kadar da şık uzun kazak modelini ve yapılışını açıklamalı olarak sunuyorum.Şimdiden hamarat hanımlarımıza kolay gelsin=)
uzun-kazak1-3047.jpg

Ön ve Arka: 6:numara şiş ile koldan 28 ilmek başlayın. 6 sıra lastik örün. Bir kenarda her üç sırada bir, diğer kenarda her üç sırada iki ilmek arttırın. Bu şekilde 25cm.örün. 2 ilmek arttırdığınız kenara 25 ilmek ekleyin, diğer tarafı artırmadan örün.45 cm. örüp, 25 ilmeği kesin her üç sırada iki ilmek diğer yandan bir ilmek eksilterek 28 ilmek kalana kadar örün. 6 sıra lastik örüp bitirin.

mavi uzun kazak

mrhb elinize sağlık denemeyi düşünüyorum ama resimdeki kazağın bedenini ve ipin kalınlığını bilemiyorum.örgüde de yeni sayılırım. bilgilendirirseniz mutlu olurum.teşekürler şimdiden

Çok güzel, bende örgüye yeni yeni başladım:) hiç beceremem diyordum ama yaptım.İnşallah bunuda yaparım.
Paylaşım için teşekkürler canım

mrhb elinize sağlık denemeyi düşünüyorum ama resimdeki kazağın bedenini ve ipin kalınlığını bilemiyorum.örgüde de yeni sayılırım. bilgilendirirseniz mutlu olurum.teşekürler şimdiden

İnan örgüden anlayan biri değilim sadece sizlere modeli ve yapılışını paylaştım ama anlayan mutlaka bayanlar vardır eminim ki yardımcı olacaklardır bu konuda
Sevgiler*MaWi

Geri