Vajinanın üstüne boşaldı Hamile miyim

G

Gggg

Forum Okuru
Vajinanın üstüne boşaldı Hamile miyim
Merhaba bir buçuk ay öncesinde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk ancak üzerime boşaldı, 36 saat gibi bir sürede ella hap aldım geçen ayın 15i gibi regl oldum ancak 4 gün sürdü sonrasında hafif lekenme oldu bu aralar regl hassasiyeti yaşıyorum ama yine de korkuyorum gebelik riski var mıdır ?

Merhaba bir buçuk ay öncesinde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk ancak üzerime boşaldı, 36 saat gibi bir sürede ella hap aldım geçen ayın 15i gibi regl oldum ancak 4 gün sürdü sonrasında hafif lekenme oldu bu aralar regl hassasiyeti yaşıyorum ama yine de korkuyorum gebelik riski var mıdır ?
İki hafta kadar önce de 3er gün aralıklarla gebelik testi yaptım ikisi de negatif çıktı

Lütfen yardımcı olur musunuz ? Bu arada iki hafta kadar önce 2-3 gün arayla gebelik testi yaptım ve negatif çıktı

Öncelikle ella gebelikten %100 korumaz ilişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş adetin 4 gün sürmesi normal yani hamile değilsin

Kesin boşuna stres yapmayın bu stres durumu hamileymişsiniz gibi reglinizi geciktirir. Yani adet olmanız sarkar ama hamilelik olamaz ertesi gün hapı da almışsınız adet te olmuşsunuz zaten. Sevgiler.

Geri