Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Ne çok güldüm bu konuya yorumlara tam rahatlamalık yorumlar stres sıkıntı bırakmadı valla :deli:

Tenim soğumaya başladı dişlerim sanki sivri gibi bilmiyorum ama çok susuyorum.Eskisinden de hızlı ve çok güçlü oldum.Ne olduğunu bilmiyorum biraz yardım ederseniz minnettar kalırım.Şimdiden Teşekkürler.
Tenim soğumaya başladı dişlerim sanki sivri gibi bilmiyorum ama çok susuyorum.Eskisinden de hızlı ve çok güçlü oldum.Ne olduğunu bilmiyorum biraz yardım ederseniz minnettar kalırım.Şimdiden Teşekkürler.
ben daha yeni vampirleri araştırmaya başladım ve ben gerçekten vampirlere inanıyorum ama bu dediklerine vampire dönüşüyosun tarzı işey diyemem ama olabilir bunun izlediğimiz filmlerle yada okuduğum kitaplarla alakası yok herkez araştıra bilir sende vampir olabilirsin belki onların soyundan gelmişsindir ve bu öyleyse harika bi durum ve eğer kendide bu dğişimleri hissediyosan kimliğini belli etme deri yardımcı olabilmişsem sevinirim

Ben doğduğumdan beri gecelri oturup gündüzleri uyuyormuşum ve hala öyleyim , Dişlerim gerçekten sivri yani öylesine söylemiyorum , çok fazla et , balık , abur cubur vs yememe rağmen hala 34 kiloyum. (Boyum 1.57) Bir çok arkadaşımdan hızlı koşuyorum ve (12 yaşında kız olmama rağmen) annemi bilek güreşinde yeniyorum. Ve müthiş final ben hırlıyorum. Ciddi ciddi yani. Arkadaşlarım hatta bana bişey söylücekleri zaman önce bnim yaptığım sesi yapmaya çalışıyorlar. Ve ayrıca hayatımda çok garip olaylar oluyor. Hatta bir kaç şahidim var. 4. Sınıfa giderken kilitli bir yerin penceresinden bakıyorduk ve arkadaşlarımla önümüzden aniden çok hızlı bir şey geçti. Lütfen bu dediklerimi ciddiye alıp bana geriye döner misiniz?
aynı yaşta sayılırız eğer instegramın varsa bana ver ve bilmiyorum belki sana yardım edebilirim vampirler hakkında bi çok şey okudum ve izledimsana illaki bi yardıım dokuur pek tecrübeli değilim ama sana yardım etmek çok isterim instam betultepe121 isersen istek yolla tanışalım

Geri