Varikosel olup çocuğu olmayanlar yardım lütfen hamilemiyim ?

K

Kımaş

Forum Okuru
Varikosel olup çocuğu olmayanlar yardım lütfen hamilemiyim ?
2 senelik evliyim esim sol taraftan varikosel 1 sene cocuk denedik olmadi sonra tup bebekdenedik yine olumsuz esimi zor da olsa aneliyat olmaya zorladim ameliyat olali 4 ay oliyo 1 ay önce hareketlilik 100 100 cikti ama sayi dusuktu. 1 ayda sayi artmis olabilirmi adetim 3 gun gecikti dun test yaptim negatif adet olacakmisim gibi kasigimda batmalar var halsizlik var karnimda gidiklanma gibi seyler oluyo göguslerimde hafiden bugun sizlamalar basladi sureli ya cok usuyorum yada bunaliyorum idrara cok sık cikmaya basladim akintim var adetim geldi saniyorum bi bakiyorum akinti o derece sizce hamilemiyim biz bu ani uzun zamandir bekliyoruz sizce halilemiyim tecrubeli kisiler nolur cevap verin. Cok merak ediyirum hastaneye gidip hayal kirikligi yasamak istemiyorum.

Merhaba, varikosel cerrahisi başarılı geçtiyse sperm sayısında artış tabiki olucaktır.Bu ameliyat sonrası bir çok çiftte gebelik sağlanmıştır.Umarızki sizde onlardan birisinizdir.Evde gebelik testi yaptısanız hatalı sonuç alma olsalığınız var.Bu yüzden yarın net sonuç için HCG testi yaptırmnaızı tavsiye ediyorum.

Geri