Vestel buzdolabı almayı düşünüyorum yorumlarınız nedir?

• Konbuyu başlatan fevkalade
  • Başlangıç tarihi
F

fevkalade

Forum Okuru
Vestel buzdolabı almayı düşünüyorum yorumlarınız nedir?

Vestel buzdolabı yorumları melek kadınlar kulubü vestel buzdolabı fiyatları forum'da​

Arkadaşlar benim buzdolabım 10 yıllık yenilemeyi düşünüyorum önceki arçelikti ve uzun süre kullandım ufak tefek sıkıntılar çıkardı tabii. Şimdi vestellere bakıyorum arkadaşım var çok tavsiye ediyor hatta onun bulaşık makinesi de vestel ve memnunum diyor. Siz ne dersiniz? Kullanıcı yorumları benim için çok önemli. Artık 10 yıldan sonra sağlam ve iç hacmi geniş bir şey arıyorum. Vestel buzdolabı kullananlar yoruma gelin kızlar.

Merhaba
Vestel yerli markalarımızdan biri. Aslında hangi ülkenin markası olursa olsun yorumlar tabii ki önemli aman netten alma gibi bir hataya düşmeyin. Gidip gözünüzle görün o şekilde alın. Özellikle iç hacmi büyük olsun istiyorsunuz mutlaka mağazaya gidip bakın o şekilde almanızı tavsiye ederim. Beyaz eşyada buzdolabı alırken hem iç hacmine özellikle enerji sınıfı, rengi de önem taşır. Diğer mutfaktaki bulaşık makineniz çamaşır mutfakta ise onun rengi ile uyum açısından renk önemlidir. Yine buzdolabınız iç hacmi geniş olsun isterseniz iki kapılı olanlar oldukça kullanışlı oluyor düşünebilirsiniz. İyisinden hem de geniş vestel puzzle NF655EX Buzdolabı modeline bir bakmanızı tavsiye ederim. Oldukça geniş ve kullanıcı yorumlarından tam puan almış bir buzdolabı. Vestel de her bütçeye uygun modeller var aslında. Kalite olarak iyi istediğiniz modeller biraz tuzlu olabilir ama beyaz eşya için değer diye düşünüyorum. Uzun süre kullanılan eşyalar bunlar biraz iyisini almakta fayda var dimi?

Hangi marka buzdolabını almalıyım? Sorusuna en güzel cevap burada bulabilirsiniz. Hemen linkini aşağı bırakıyorum hanımlar beyler. ''Hangi marka buzdolabı almalıyım'' incelerseniz biraz daha fikir edinebilirsiniz.

Geri