Vinalac folik asit kullananlar etkileri nasıldı?

V

Vinalac

Forum Okuru
Vinalac folik asit kullananlar etkileri nasıldı?

Vinalac folik asit kullananlar melek kadınlar kulübü vinalac folik asit mi forum'da.​

Arkadaşlar vinalac folik asit kullananlar var mı benim doktorum bu folik asiti verdi ama sanırım kilo yaptığını duydum kullansam mı ya da başka bir folik asit mi alsam bilemedim siz neler düşünüyorsunuz bu folik asit kullananlar var mı gerçekten kilo yapıyor mu? Kızlar bir de yan etkisi filan var mı bu ilacın?

Merhabalar
Folik asit gebe kalmak isteyen kadınlar için harika bir multivitamin diyebilirim normal zamanda bile kullanabilirsiniz. Yan etkilerini bırakın çok çok faydası var hamile kaldığınızda o vitaminler bebeğin ihtiyacı olduğu her türlü vitamini minerali karşılamaktadır. Kilo aldığına dair ise folik asitler aslında kilo aldırmazlar siz yeme düzeninize biraz dikkat etmelisiniz yani o kişiyle alakalı bir durum olabilir. Vinalac folik asit kullananların yorumlarına da baktığımızda gayet memnun oldukları ilaç sayesinde büyük değişimler yaşadıklarını söylüyorlar. Vinalac folik asit içerisinde 12 vitamin ve 9 yer almaktadır. Folik asit aynı zamanda vücudun ihtiyacı olduğu mineral ve vitamin desteğini sağlarken tiroid bezinin düzenli işlemesini demir ihtiyacını karşılamasını ve kabızlığı önlemesi ile önemli bir vitamindir.

Dilerseniz aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz folik asitin ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz. "Her hamile kalan kadın folik asit kullanmalı mı?"

Geri