Vücutta durduk yere morarma yaşayanlar

D

derdimvarya

Forum Okuru

Haftada bir iki kez kızımı yıkıyorum havuza sağa sola gidiyor garipim ne yapsın apartmanda çok fazla arkadaşı da yok acaba bişey mi oldu bilemiyorum bugün misler gibi banyosunu yaptırdım ve sırtının iki yerinde kalçanın üstünde ve onun sağında bi iki karış daha üstünde morarmalar olduğunu gördüm Yani kızım diyorum bi yere mi çarptın diyorum hayır anne diyor e hastanelerin durumu malum korona belasından evden adım atamıyoruz. Bu morarmalar neden olur durdur yede morarma yaşayan kadınlarımız var mı çocuklarınızda yani bana bu hususta ne tavsiye ediyorsunuz ?

Merhaba

Dediğin gibi malum corona günleri öyle her rahatsızlığımız da hastaneye gitmiyoruz ama kızın eğer hiçbir yere çarpmadığı halde vücudunda morarmalar varsa bunu ciddiye alın derim. Çünkü altından Allah korusun ne çıkacağı belli olmaz bu nedensiz morarmaların bir çok sebebi var ben en kötüsünü söyliyeyim lösemi ama hemen telaşlanma lütfen ciddiye al diye yazdım belki kan seviyesi düşmüştür belki vitamin mineral dengesi bozulmuştur ama lütfen mutlaka bir dahiliye uzmanına gidin ve sebebini araştırın bir çok sebebi vardır lütfen ihmal etmeyin.

Geri