Whatsapp'ta son görülme sabitleme ayarı nereden yapılır?

T

Trakyalihanim

Forum Okuru
Whatsapp'ta son görülme sabitleme ayarı nereden yapılır?

Whatsapp'ta son görülme sabitleme nedir melek kadınlar kulübü Whatsap son görülme sabitleme forumda.​

Whatsapp'ta ben çevrimici olduğumda Whatsaptan görünüyor ama son görülme de var hani arkadaşların son görülme saatleri görünüyor bunu sabitleyebiliyor muyuz yani benim saat en son kaçta gördüğüm görülmesin istiyorum. Whatsapp'ta son görülme sabitleme var mı böyle bir ayarlama?

Merhabalar
WhatsApp ayarlarından olan son görülme sabitleme ayarlardan yapılabilir. Ama şöyle bir durum var son görülmeyi sabitlediğinizde karşı tarafın son görülme saatini de göremezsiniz. Sadece WhatsApp'a girdiğinizde çevrimiçi görünürsünüz WhatsApp'tan çıktığınızda son görülme saati görülmez ama dediğim gibi siz de kimsenin son görülme saatini göremezsiniz bu ayarı aktiflestirdikten sonra.

WhatsApp'tan son görülme sabitleme ayarını WhatsApp'tan ayarlardan gizlilik ayarlarından son görülmeyi hiç kimse olarak ayarlamalısınız böylece dediğim şekilde olacaktır. Ayarı tekrar herkes ya da kişilerim yaparsanız son görülme zamanınız görünecektir.

WhatsApp'la ilgili bilgilere ulaşmak için aşağıda "WhatsApp ı silersem geri nasıl yüklerim" konusunu ayrıntılı incelemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Geri