Xo erkek parfümü kullananlar en çekici kokusu hangisi?

B

Bugrakk

Forum Okuru
Xo erkek parfümü kullananlar en çekici kokusu hangisi?

Xo erkek parfüm ekşi melek kadınlar kulübü Xo erkek parfüm yorumları forum'da.​

Xo erkek parfüm hakkında herkes çok çekici kokusu var demiş ben hiç kullanmadım dahabonce axe kullandim farmasi erkek parfümlerinden kullandım Xo sizce nasıl? Xo erkek parfüm kullananlar yorum yapabilir mi çekici cezbedici kokusu var mı gerçekten?

images (26).jpeg

Merhabalar
Xo erkek parfüm kadınlar için karşı konulamaz bir koku deniyor ama kullandığınız parfümü yine de iyi seçmenizde fayda var. Çünkü herkesin teni farklı olduğu için her tenin ihtiyacı olan parfüm de farklıdır. Örneğin başkasında çok çekici olan bir parfüm sizde itici kokabilir. Ama Xo erkek parfümleri çeşitli değişim aromatik kokulara sahip olan örnekleri var ve teninize giden en doğru parfümü deneyerek bulabilirsiniz. O doğru parfümü bulduğunuzda da eminim o sizin üzerinize yapışacak ve bir daha bırakmak istemeyeceksiniz. Trendyol da kampanyada indirimde olan ürünler var ama benim size tavsiyem deneyerek teninize sıkıp nasıl koktuğunu gorerek almanizdir. Netten parfüm alma taraftarı da değilim.

Parfüm seçiminde nelere dikkat edilir? Dilerseniz "teninize göre parfüm seçimi nasıl olmalı" aşağıdaki linkte ayrıntılı bilgi alabilirsiniz konu ile ilgili.

Geri