Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..
ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle ya bir kere sev beni bin kere öl el aşkıyla benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle dinle
.

Ya kendini bırak bana
Ya da beni bana bırak da YAŞAYAYIM..

Her başlangıç yeni bir son getirir, biliyorum.. Belki de en büyük hatamız başlamaktı, biteceğini bile bile.
Belki dedik gölge düşürmeyiz bu sefer sevdanın üstüne. Belki biz beceririz diye düşündüm..

BAŞARAMADIK..

Bu nasıl ayrılık
Bir daha gelme gelmede alışayım..

Bitti artık, yolumuz ayrıldı. Nasıl oldu anlamadık.
Biz ileri doğru koşarken, adım adım bittiğimizi göremedik.
Ayrı düştük. Bu sefer ne "SEN" gel, ne de "BEN" geleyim. Yoksa alışamayacağım bu kötü sahneye..

Ben senin yalnız kalışlarında
Tek adresin olamam..

Evet artık söz geçireceğim yüreğime, dur demesini bileceğim kendi kendime. Gerekirse vuracağım yüreğimi ellerimle.
Tek başıma mücadele edeceğim hayatla, gerekirse batacağım. Artık sığınacağın liman ben olmayayım, KENDİME YETMİYORUM anla artık..

Ya benim ol her şeyinle
Ya da unut her şeyimle..

Her vurgun yediğinde yanıma gelme artık. Geleceksen eğer bir daha gitme. Her şeyinle benim olmak için gel, GELECEKSEN.. Bir daha gitmemek üzere gel.
Her gelişlerin ardından gidişlerin olmasın. Yaralarım kabuk bağlamadı daha açık acıyor canım.. Kaynamıyor yüreğim bedenimle. Yol ver yüreğinden yüreğime, doyasıya yaşayayım bende..

Yıllardır denedik olmadı
Suç biraz SENDE birazda BENDE..

Kabul ediyorum artık hatalı olduğumu. Elbet tek taraflı değil. Ama çocuk gibi yükleme hataların hepsini üzerime. Taşıyamam bu ağır bedeli. Var bir eksik biliyorum. Demek ki uyuşmadık..

Ama uzatmayalım artık
Sakın bir daha gelme..

Olmuyor işte.. Yanlış üstüne yanlış, hata üstüne hata yapıyoruz. Daha çok acı çekiyor daha çok yaralanıyoruz. Belki tamamen kopabilsek daha iyi olacak ikimiz için. Tamam. Tamam belki de biz biteriz. Ama böyle de olmuyor yoruldum..

Yoruldum artık.
Bedenim bedenine acı veriyor..

Sönmüyor ateşimiz
Ama alev alevde yanmıyor

Severken ayrılmak zor geliyor. Hücrelerim karışıyor birbirine. Fişe takılıyım sanki fişi çekince hayat bitecek. Her bir zerrem deli divane sana, ama baştan görmemezlik yapıp, olacağını bile bile başlamak acı veriyor. Denedik her defasında aynı yerde tıkandık. Son noktaymış demek burası..

Ayrılık zor ama
Beraberken de olmuyor..

Unutmayacağım seni, bana yaşattığın sonsuz mutlulukları, yanındayken tattığım o heyecanı. Bitmesin diye haykırışlarımızı. Unutmayacağım o küçük tebessümlerimizi. O kadar zor ki bir aşkı bitirmek. O kadar zor ki şu an ayakta durabilmek. O kadar zor ki ellerini bırakmak. Ama olmuyor işte.
BAŞARAMADIK BİZ..

Yazılmışsa bir kez ilahi kalemle kaderimiz
Hiçbir kalem kaderi silip baştan yazmıyor..

Keşke bir mucize olsa da beklesek bir ömür boyu. Her şeyi silip tekrardan kendi dünyamızda yaşayabilsek. Yazılmış şu kaderimizi değiştirebilsek bir dokunuş da. Yeniden biz yazabilsek kaderimizi istediğimiz gibi. Ama ikimizde o kadar büyüdük ki farkındayız her şeyin. Sihirli bir değnek beklemiyoruz. Biliyoruz ki farklı bir el dokunmayacak bize. Biliyoruz ki sil baştan başlamıyor her şey..

Ne yapalım..
Sönmüyor ateşimiz,
Ama alev alevde yanmıyor..

Cevap: Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

Ablacım döktürmüşsün yine...yine anlamlı yine düşündüren...teşekküe ederim...

Cevap: Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

sağol bitanem ben telekkür ederim okuyan yüreklere gözlere

Geri