Yağlı saçlar için şampuan önerileri bekliyorum hanımlar

• Konbuyu başlatan Seker kiz kendi
  • Başlangıç tarihi
S

Seker kiz kendi

Forum Okuru
Yağlı saçlar için şampuan önerileri bekliyorum hanımlar

Yağlı saçlar için şampuan kullananlar melek kadınlar kulübü yağlı saçlar için şampuan önerileri forum'da.​

Kızlar ya saçlarım aşırı yağlı iki günde bir yıkıyorum ama maalesef hemen yağlanıyor. Yağlı saçlar için önerebileceğiniz şampuan var mı? Yağlı saçlar için şampuan kullananlar hangi ürünleri kullanıyorsunuz benim saçlarım da dökülme de var. Aslında set halinde alıp saçlarımı hem yağlarından arındırmak hem de dökülmesini önlemek istiyorum önerileri bekliyorum.

Merhabalar
Benim de hem cildim hem saçlarım yağlıdır. Dökülmeler de fazla olunca öyle alelade bir şampuan kullanmamak gerekiyor tabi. Ben Yves Rocher markasının ürünlerini çok beğeniyorum hatta arkadaşlarım da ürünlerini kullanıyor olağanüstü memnuniyet yaşıyorlar. Yves Rocher şampuanı da var yağlı saçlar olan sampuanini kullanarak saçlarınıza daha iyi bakım yapabilirsiniz. Yine vicy şampuanını da kullanabilirsiniz yağlı saçlar için olanını tercih ederek saç bakımını destekleyebilirsiniz. Bu markalardan birini tercih ederek memnun kalacağınızı düşünüyorum. Yine misafirlerimiz de yağlı saçlar için şampuan önerileri verebilirler.

Hemen yağlı saçlar için yapılabilecek ekstra şeyler neler olabilir hemen aşağıdaki linkten incelemeniz için konumuzu paylaşmak istedim. "Yağlı saçlar için hangi şampuan" konumuzdan ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Geri