Yalnızlık şarkıları arıyorum paylaşır mısınız?

• Konbuyu başlatan Artikyalnizim
  • Başlangıç tarihi
A

Artikyalnizim

Forum Okuru
Yalnızlık şarkıları arıyorum paylaşır mısınız?

Yalnızlık şarkıları melek kadınlar kulübü yalnızlık şarkıları dinle forum'da.​

Canlar ben iki gün önce sevgilimden ayrıldım 1 yıllık çok güzel bir ilişkimiz vardı ama geldi ve bitti dedi gitti içimi yaraladı cok seviyordum demek o beni sevmiyormus bunu anladım. Bitti dedi arkasını döndü ve gitti. Yani 1 yıllık ilişkiyi nasıl böyle bir kelimede bitirebilir anlamıyorum. İçim yanıyor belki unuturum ama biraz zor olacak doğrusu. Sizden yalnızlık ayrılık şarkıları sormak istedim. Şuan sadece şarkı dinlemek istiyorum. Yalnızlık şarkıları neler liste yapar mısınız? Nereden dinleyebilirim arka arkaya liste yapıp bildiğiniz yer var mı?

images (5).jpeg

Merhabalar
Üzüldüm sizin adınıza bir yıl neler yasamissiniz şimdi bilemeyiz ama üzücü gerçekten. Bir insana zamanını verip emek verip çekip gitmesi çok kötü bişey olsa gerek. Sabır diliyorum size. Ayrılık zor seviyorsanız bir de ama zaman işte her şeyin ilacı derler bir şekilde bitecek başka birini alacaksınız belki de kalbinize. Herkes ister sevdiği ilk aşık olduğu kişi ile evlenmek ama olmayınca olmaz bazen. Üzülmeyin bence o bir kelimede bitirdi ise siz değil o üzülmeli. Şarkılar insanı biraz rahatlatıyor değil mi ne kadar düşündürse de onu size. Kargo ayrılık şarkısı da çok iyidir dinleyebilirsiniz.

Yalnızlık şarkıları​

1. MFÖ yalnızlık bir ömür boyu
  2. Arabesk seviyorsanız Ferdi Tayfur sarkilari
  3. Zülfü Livaneli Yalnız insan
  4. Candan Erçetin Mühim değil
  5. Sıla Seni Görmeseydim
  6. İbrahim Tatlıses yalnızım
  7. Cem Adrian Yalnızlık
  8. Resûl Dinçer Bir Yalnızlık Şarkısı
  9. Sezen Aksu Yalnızlık Senfonisi
  10. Funda Arar Yalnızlığın Şarkısı
  11. Kazım Koyuncu Koyverdun Gittun Beni
  12. Zeki Müren Şimdi Uzaklardasın
  13. Özgün Yalnızlık
  14. Neşet Ertaş Yazımı Kışa Çevirdin
  15. Erkin Koray Yalnızlar Rıhtımı
  16. Gülben Ergen Yalnızlık
Yine YouTubeden ya da şarkı dinleme uygulamaları da var arka planda şarkı dinleyebiliyorsunuz. Mesela benim kullandığım MusicPlus ya da deezer var Spotify gibi uygulamalarda arka planda dinleyebilirsiniz şarkıları. Youtubede böyle bir şey yok. Liste de oluşturabilirsiniz bu uygulamalarda.

Arkadaşım hem senin için hem de ayrılık acısı ceken unutamayan arkadaşlar için özel bir yazı paylaşmak istiyorum. "Ayrılıkla başa çıkmanın yolları" hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri