Yanmışş uzamayann kırık saçları olanlar burayaaa :))

Su94

Yeni Üye
Üye
Yanmışş uzamayann kırık saçları olanlar burayaaa :))
Kızlarr Şimdi Size anlatacağım şeyler önemlii :)) öncelikle aranıza yeni katıldımm ama hep takipçinizdimm benim saçlarımm 1 sene önce yandı bir hafta boyunca 5 kere siyahtan sarıya sarıdan siyaha döndüm ruhsal değişim dönemindeydim qalibaa .d.d sonra saçlarım öle bi oldukii koyun yünü gibi el geçmiyo taranmıyo çekince uzuyo lastik bildiğin ya barbie bebeklerin saçı gibi hamurrr yani önce saçımı siyaha boyadım yanıklar daha az göründü sonra gittim kaynak taktırdımm keşke taktırmasaydım 1 yılda 2 kere taktırdım saçlarım bok oldu hiç uzamadı çıkarmak zaten bi sorun falan sonunda gittim çıkardımm ve saçımı kestirdimm arkası kısa önü uzun gibi yaptım ama kısacıktı yhanii araştırdım ve bu bemiks ampul badem yağı ve sinemaki otunu keşfettim ama ben bunun yanı sıra barcelino die saç uzatıcı var onuda kullandım sinemakiyi ilk önce kaynnattım hafif soğudu içine barcelino yağı koydum badem yağı bemiks ampul kırdım karıştırdım her cumartesi yatmadan yaptım pazar banyo yaptımm 1.5 aydır kullanıyorum saçımda varya bitane yanık yok ve o kdar parlıyo yumuşacıkki kaynak taktırdığım günlere çok pişmanım ve çok uzadıı allaha şükür kestirdiğimde kulağımdaydı şimdi omzumdaa boyamda aktıı kendi renginde uzatıyorumm ama maşallahh baya uzadı yha bakım yapmasamm hayatta bu kadar 1 ayda uzamazdıı :)) kesinliklee herkesee tavsiyee ediorumm
icon14.png
yarım saatinizi almıyoo uğraşamam yapamam demeyinn yapınn bemiks ampul 4 tl sinemaki otu 3 badem yağı 5 barcelino 7 tl ucuz maliyet ve bir ay fln yetiyoo :)) bende başta inanmamıştımm ama kesinlikleee doğruu . .
icon11.png
icon11.png

Canım iki sorum olucak benim saçlarım göğüs hizamda fakat aşırı kırık olduğundan uzamıyor
Gece sürüp ertesi sabah yıkamam mı lazım başıma bişey takıcakmıyım bone filan?
Bi de haftada kaç gün yaptın bunuu bana çok acil lazım canım ya

Ben iki üç saat bekletiyordum tülbent yada herhangi bisey takabilirsin damlıyo cünkü az az da olsa

Ben bisy sormak istiyorum. Oncelikle boyle biseyi paylasma inceliginde bulundugun icin teskkr ederm. En buyuk sorunum sacimin uzamamasiydi kiriklarda vr tabi simdi bide cok fazla dokulme eklendi zaten ince telli ve az saclarm vardi. Aceba kaynattign su miktari ne kdr olck ve icine yaglardan ne kadr koyucaz. 1 ay fln gidio yazmssnz her kullanimda yeniden hazrlamio muyz ?

Yanmış yıpranmış saç için patentli keratin kullanıyorum ben saçları onarıyor ve sorun kalmıyor saçta.

Saçlarım çok ince ve cansız bu sebeple çok çabuk kırılıyor bir de tabi yaptığım işlemler yüzünden sürekli kestirmekten çok sıkıldım bu sebeple saçlarımı onarmak için sürekli bir şeyler denedim bazıları işe yarıyor diye üşündüm ama kullandığım an sanki yıpranma yokmuş gibi oluyor yumuşacık yıkayınca etkisi geçiyordu. Kuaförde konuşurken birisi liquid keratin önerdi hemen kullanmaya başladım ve çözümü bulmuş oldum yıkamasam da aylarca kullanmasam da yaptığım işlemler tekrar saçım da yıpranmaya sebep olana kadar yumuşacık canlı parlak ve çok hoş bir görüntüsü oluyor.

Saçlarım sürekli işlem görüyor bu yüzden çok yıpranıyor ve artık saçıma hiçbir şey yapamıyorum ne şekil verme ne boyama ama artık düzeldi liquid keratin kullanmaya başladıktan sonra saçımda bir problem kalmadı düzeldi sağlıklı güçlü ve canlı bu sayede artık saçlarım kopucak diye taramaktan bile vazgeçmeme gerek kalmadı artık liquid keratin var çünkü.

benim saçlarım da yanmıştı ve kestirmek zorunda kalmıştım sonra arkadaşımın tavsiyesi ile @keratineczanesi nin keratinli onarıcı full setini kullanıyorum ve çok memnunum hem yanıklardan kurtuldum hem de saçlarım gözle görünür şekilde hızlı uzuyor tavsiye ederim.

Geri