Yaqmurdan....

yaqmurcuk

Yeni Üye
Üye
Yaqmurdan....
-Bir gün 2 arkadaşım bize geldi(bende evde yalnızım) arkadaşlarımdan birinin görüştüğü bi erkek vardı..Ama sürekli arkadaşımı arıyordu tabii bende bu olaya gıcık oldum yine birbirimizle konuşurken telefonu çaldı öteki odaya gitti bende sessizce gittim ne konuştuklarını dinliorm birden odaya daldım telefonu aldım arkadaşım seninle s*x yappmak istiyo dedim ama sonradan pişman oldum çünki komik olur diye düşünmüştüm:18:
-2. sınıftaydım...Annemler çalıştıkları için beni okula erkenden bırakıyorlardı..Bende bir gün sıkıldım ne yapsam ne yapsam diye düşünüyordum...Bi baktım sıvı sabun vardı bende aldım bütün sınıf arkadaşlarımın dolaplarına sıktım :nanik::zuha:Tabii sınıf öğretmenine sikayetler tek tek gidiyo bende hiç birşey olmamış gibi kitaba bakıyordum....Bu olay 1 hafta falan devam etti en sonunda suçlu bulundu 'BEN'...Öğretmenim sınıf arkaşlarım bilmesin diye çay ocağına çekti beni o soru gelmişti'yaqmur sen mi yaptın bunu' dedi..Benden ses çıkmıyo...Bir daha sordu cevap geldi;şey öğretmenim ben..ben...ben...
Sürekli aynı şeyleri söyledim en sonunda annemi aramışlar annemde bunu neden yaptın dedi bende anne arkadaşım bana vurdu bende öyle yaptım dedim :D:zuha:

Arkaslarinin yerinde olmak istemezdim.,sivi sabun silsende yikasanda cok kotu cikmazki kopururu durur.

Geri