Yaqmur'un her zaman ki manyaklıkları

yaqmurcuk

Yeni Üye
Üye
Yaqmur'un her zaman ki manyaklıkları
-Bir gün annemlerle lüx bir bar lokanta karışık yere gittik(ankara da oturanlar bilir adı baran center) neyse tabii ben sıkıldım milletfasıl dinlio bende mal mal bakıyorum...Sonra anneme ben tuvalete gidiyorum dedim gittim...O tarafta da pop müzik çalıyor..Tabii tuvalettede kimse yok...Bende başladım hoplayıp zıplayıp dans etmeye :26::26: bayagı bi geçmiş ama gelen giden yok en sonunda bi kadın geldi kapı açılmadan önce farkeetim ama başka bi yere gidiyor sandım :hula:...Kapı açılınca kadın şaşırdı ben nasıl dans ediyorum ama...Sonra utancımdan geri gittim:ang:...
-(O akşamdan bir anı daha...)Annemler kafaları çektiler yine fasıl dinleyip söylüyolar o aradada ben meyve suyu içim yemek yiyodum sonra meyve suyum bitiyoduki annem sende söyle dedi ben de söyledim bi bakmışıkmki gaza geldim gaza gelincede meyve suyumun bittigini farkettim garsonu çağırdım bana bi kokteyl meyve suyu çek abii dedim(sanki ben sorhoş oldum)neyse öyle böyle derkende gece kendimi yatakta buldum sonra fasıldan şarkılar söylemeye başladım gecenin bi yarısı :D;
:handanca::raila:

Geri